Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #706
    Re: Lemmik söögikohad.

    1 kord maitses, järgmine kord oli juba rõve, rohkem ei lähe kaa sinna lidosse

    Comment

    • doublemint65
      Grinder
      • Oct 2008
      • 695

      #707
      Re: Lemmik söögikohad.

      Ometi inimesed käivad Lätis ja kiidavad taevani, et sai jälle Lidos söömas käidud...

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #708
        Re: Lemmik söögikohad.

        Tahaks Tartus mingisse mõnusasse kohta sööma minna. Mõnd nutsi soovitust? Olen täiesti open-minded

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #709
          Re: Lemmik söögikohad.

          dolce vita

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #710
            Re: Lemmik söögikohad.

            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
            Tahaks Tartus mingisse mõnusasse kohta sööma minna. Mõnd nutsi soovitust? Olen täiesti open-minded
            Oleneb päris palju sellest mis maa köögi vastu soov on, aga kui midagi peaks ütlema, siis La Dolce Vita. Soliidne keskmisesse hinnaklassi jääv restoran Tartu parima pitsaga.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #711
              Re: Lemmik söögikohad.

              Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
              Ometi inimesed käivad Lätis ja kiidavad taevani, et sai jälle Lidos söömas käidud...
              inimesi on erinevaid. aga olgem ausad - lido on täiesti tavaline söökla

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #712
                Re: Lemmik söögikohad.

                Seega proovib Dolce Vita täna ära. Aitäh!

                Comment

                • p0l1
                  Grinder
                  • Jan 2011
                  • 581

                  #713
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                  Tahaks Tartus mingisse mõnusasse kohta sööma minna. Mõnd nutsi soovitust? Olen täiesti open-minded
                  Kuldvasikast saab head burksi. Asub jaama tn sõjaväekomissariaadi juures. Peaks üks kallimaid olema omasuguste hulgas.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #714
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    werner

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #715
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Moka,omanik on ise peakokk,hinnad üle keskmise,vein ok hinnaga aga söök on hea!

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #716
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Dolce Vita... lol
                        Söökla ju. Astusime korraks sisse...lambi lauad, täiesti üks, suur suurm laudu täis ja rahvast täis.
                        Polnud ei söökla- ega pizzatuju.
                        Taaskord lõpetasin Suudlevates Tudengites ja Tartus soovitan seda kohta küll soojalt.

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #717
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Kellele ema, kellele tütar, aga no Dolce Vita ikka kordi parem kui Suudlevad. Ja miks sa arvad, et Dolce Vita rahvast täis oli? Sööklatoitu olid paljud nautimas?

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #718
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                            Kellele ema, kellele tütar, aga no Dolce Vita ikka kordi parem kui Suudlevad. Ja miks sa arvad, et Dolce Vita rahvast täis oli? Sööklatoitu olid paljud nautimas?
                            +1
                            Päevapraadi võib Suudlevates süüa, aga hinna-kvaliteedi-koguse suhe on muidu ikka üsna kesine.

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #719
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Kes suppe toiduks peab ning nendest kõhu täis saab (tean inimesi, kelle arvates supp pole toit) siis parim koht lõuna ajal söömiseks on Dorpat. Supibuffee, kliendikaardiga, mille saab tasuta teha, on valikus siis sellised asjad: kolm suppi, üks toorsalat, üks puder (tatra, tangu, vms), leivad/saiad/soojad kuklid, üks magustoit ning päevakook + jäävesi. Võid ennast lõhki süüa, keegi kogust ei mõõda.

                              E: Tartus siis iga argipäev 12-14 ja pole Dorpatiga seotud, lihtsalt selle raha eest saab julmalt palju süüa ning pole veel halba toitu saanud
                              Last edited by Pythagoras; 22.10.13, 19:21.

                              Comment

                              • TaistoJ
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 787

                                #720
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                                Kellele ema, kellele tütar, aga no Dolce Vita ikka kordi parem kui Suudlevad. Ja miks sa arvad, et Dolce Vita rahvast täis oli? Sööklatoitu olid paljud nautimas?

                                Sinu väitega minu meeled ei saa nõustuda, kuigi obv maitse asi.
                                Minu väikest arvstust mõjutas probs see ka, et kuigi foorumisse kirjutasin et olen open-minded, siis lõpuks tahtsin rahulikku, veidikene erilist ning head õhtusööki, kuhu pizzabaar kindlasti ei sobi. See täismaja lärm ei teinud ka asja paremaks.
                                Eks oma otstarve ole ka Dolcel kindlasti.

                                Comment

                                Working...