Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #691
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Sai mingi aeg tagasi Chedis käidud ja peab mainima, et väga meeldis.
    Soovitan soojalt!!!
    Pardisalat on kohustuslik seal.

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #692
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
      Pardisalat on kohustuslik seal.
      Ära räägi, see oli epic nuts :)

      PS : Ja veini asemel soovitan kraanivett, muidu läheb arve suureks.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #693
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
        Ära räägi, see oli epic nuts :)

        PS : Ja veini asemel soovitan kraanivett, muidu läheb arve suureks.
        kus sa elanud oled - sellisesse kohta ikka minnakse oma jookidega

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #694
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          kus sa elanud oled - sellisesse kohta ikka minnakse oma jookidega

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #695
            Re: Lemmik söögikohad.

            Kus pakutakse mingit solid burgerit ja ise tehtud friikaid? mack pidi hea olema? samas olen kuulnud selle kohta nii erinevaid arvamausi, et ei viitsi v2ga ise testima minna
            Last edited by leits; 19.10.13, 10:01.

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #696
              Re: Lemmik söögikohad.

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Kus pakutakse mingit solid burgerit ja ise tehtud friikaid? mack pidi hea olema? samas olen kuulnud selle kohta nii erinevaid arvamausi, et ei viitsi v2ga ise testima minna
              Tallinas oled? Vesivärava burger mine proovi ära, friikaid ära telli.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #697
                Re: Lemmik söögikohad.

                Kirjuta fb otsingusse vesivärava grill, see kyll takeaway, aga maitseb hea

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #698
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Tallinas oled? Vesivärava burger mine proovi ära, friikaid ära telli.
                  tallinn jep..
                  e: tundub et seal peab v2ljas sööma vms? mõni muu koht?
                  Last edited by leits; 19.10.13, 10:18.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #699
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    tallinn jep..
                    e: tundub et seal peab v2ljas sööma vms? mõni muu koht?
                    Pole muud kohta, mack on pask. Telli vesiväravast kaasa, tasub ära küll

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #700
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      tuli meelde, et clazzis saab ka solid burksi: "BLUES BROTHER - Korralik mahlane Liivimaa Anguse veisefilee burger Eesti juustu, krõmpsuva jääsalati, tartarkastme ning kuldse kartulikoogiga" suht kirves, 13€ aga ports suur ja väga maitsev ja vanalinnas

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #701
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Kus pakutakse mingit solid burgerit ja ise tehtud friikaid? mack pidi hea olema? samas olen kuulnud selle kohta nii erinevaid arvamausi, et ei viitsi v2ga ise testima minna
                        Mack selle raha eest küll väga hea imo. Friikad vahetuvad seal aeg-ajalt, ei teagi millised hetkel on, mingi aeg olid küll väga mõnnad isetehtud. Goodwin on veel parem, aga märgatavalt kallim.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #702
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Kunagi oli Beergardernis ka hea majaburks, see on vanalinnas Inseneri tänaval. Pole seal muidugi ammu enam käinud ja ei tea kas ikka sama hea.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #703
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Mack selle raha eest küll väga hea imo. Friikad vahetuvad seal aeg-ajalt, ei teagi millised hetkel on, mingi aeg olid küll väga mõnnad isetehtud. Goodwin on veel parem, aga märgatavalt kallim.
                            Mack jumala alla käinud :(

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #704
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Lido õline praekartul polnud üldse nii hea. fu

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #705
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                lido ongi fu imo

                                Comment

                                Working...