Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #676
    Re: Lemmik söögikohad.

    pakutakse, hea koht, erinevad toidud päeviti

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #677
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Mis muud süüa veel pakutakse peale kookide? Kodulehel nagu menüüd polnud.

      E: Pilte vaadates, tundub, et praadi ei pakuta :D
      Praed on ka olemas täiesti vähemalt sealse menüü järgi, kuid proovinud veel ei ole. Täna ja eile oli omanikupreili leti taga (tundus vähemalt) ja äärmiselt sümpaatne oli see kogu teenindusprotsess jms.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #678
        Re: Lemmik söögikohad.

        kust keegi muidu netist tellib süüa? või mingit head kohta kust tellida?
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #679
          Re: Lemmik söögikohad.

          Tekkis pitsaisu. Milline tallinna resto on parim, kust tellida. Peab muidugi lahti olema öösel.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #680
            Re: Lemmik söögikohad.

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Tekkis pitsaisu. Milline tallinna resto on parim, kust tellida. Peab muidugi lahti olema öösel.
            Eesti Naine on Eesti vanim ja suurim naisteajakiri, mis portreteerib ajastule märgilisi persoone ning kirjutab kõigest, mis on naise elus oluline, aidates samal ajal väärtustada naist ennast ja ka naisi meie ümber. Ajakiri Eesti Naine on teenäitaja julgustades naisi tegutsema, seisma enese heaolu eest, tegelema enesearenguga ning käima ajaga kaasas.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #681
              Re: Lemmik söögikohad.

              Ausalt öeldes peale seda artiklit lugedes see isu tekkiski :P Aga seal pole poole sõnagagi räägitud pizza maitsest, mis kohale toodi. Ise mõtlesin, et proovin pitsakioski ära.

              EDIT: f**k, kinni juba see.
              Last edited by Kotkas1000; 02.08.13, 21:38.

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #682
                Re: Lemmik söögikohad.

                Öösel neid palju lahti pole enam, Peetri pizzat tean ainukesena enamvähem normaalsetest, st ma kaine peaga ja päevasel ajal ei telliks sealt kunagi aga öösel kui muud pole käib ka. Loca pitsast ära neverever telli, kõige sitem jahukäkk mis olemas.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #683
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Tallinnas tellin pizzat ma pizza grandest/tiina pizzast. Maitsevad rohkem kui Peetri omad.
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #684
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    kas seal grandes ja tiina pizzas on paksu või õhukese põhjaga pizzad?

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #685
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      paksu
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #686
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        Tallinnas tellin pizzat ma pizza grandest/tiina pizzast. Maitsevad rohkem kui Peetri omad.
                        Pmts iga teine pitsa koht parem kui Peetri, lihtsalt tal oli vaja midagi mis öösel lahti oleks.

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #687
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Sai Clazz-is käidud. Pearoaks Australian Angus välisfilee, mis maitses väga hea, magustoiduks toorjuustu-šokolaadikook, millest paremat pole saanud. Teenindus kiire ja sõbralik, interjöör vastavalt maitsele ja tujule - eraldi õdusamad ruumid ja nurgakesed kui ka lauad keset suuremat actionit. 9/10st, soovitan!

                          Comment

                          • Pythagoras
                            Grinder
                            • Apr 2012
                            • 589

                            #688
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Haapsalus Kärme Küülik. Olime suurema seltskonnaga. Liha oli üldiselt väga hea, kes tahtsid mediumit, need ka said, mõni natuke nurises, et liiga valmis on, kuid see on maitse asi. Pitsad olid tõesti super head, toidu tegemine käis kohe inimeste silme all, pitsaahi ka sealsamas. Teenindus ning meeleolu igatahes väga meeldivad.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #689
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #690
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Sai mingi aeg tagasi Chedis käidud ja peab mainima, et väga meeldis.
                                Soovitan soojalt!!!

                                Comment

                                Working...