Re: Lemmik söögikohad.
Nii palju kui käinud olen, pole otseselt halbu kogemusi saanud. Mälu järgi hinnad ka nõks odavamad kui teistel Raekoja platsi kohtadel
Algselt postitas Strawberry
Vaata postitust
TC
Comment