*** APRILLI OFFTOPIC ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Jään ootama:(Algselt postitas rankomaan Vaata postitustKas keegi teab, kust seda türaimejat leida? Kutt on mulle raha võlgu ja vaja asjad ära klaarida.
EDIT: tänud, pokkeriprod, asukoht teada saadud ja ei ela minust kaugel, saab veel täna külastatud.
ban pls ja ip kui oleks võimalik sooviks ka teada.
Comment
-
-
-
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Soliidne PM sai vähemalt saadetud. Lol kui hea pwning see oli
Mõnus :D
Comment
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Ise pole ka sellist pwni pikka pikka aega saanud :DAlgselt postitas Madis Very Vaata postitustSoliidne PM sai vähemalt saadetud. Lol kui hea pwning see oli
Comment
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Algselt postitas timz0333Maaja.ee
Instant bookmark.
Comment
Comment