*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #1021
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Kas Päikese tekitatud supertorm võib 2012. aastal hävitada tsivilisatsiooni sellisena, nagu me seda tunneme? Tavaliselt ettevaatlik USA rahvuslik aeronautika- ja kosmoseagentuur NASA on astunud ebatavalise sammu ja hoiatanud maailma.

    kas maiadel oligi õigus?

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #1022
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
      ei.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #1023
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        IMO maiad teadsid väga hästi mida nad räägivad. Loodetavasti tuleb sellele pasale siin lõpp.
        Muidugi see, et uudis delfis on ei ole hea.
        Last edited by Vandalar; 27.04.11, 17:30.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #1024
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          IMO maiad teadsid väga hästi mida nad räägivad. Loodetavasti tuleb sellele pasale siin lõpp.
          Muidugi see, et uudis delfis on ei ole hea.
          lol pasale
          btw keegi ei käsi sul elada.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1025
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
            Kui selline pauk tuleb, siis enamus maailmast toimetab samamoodi edasi nagu senini. Lihtsalt mida arenenum riik, seda suurem on ka selle paugu mõju.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #1026
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Enamus inimesi on siis kohe ju WTF? Inimesed kes siiani poest süüa on ostnud on ikka suure pasa sees siis. Kui elekrit ei saa ka toota sellistes oludes, siis ei saa ka toitu külmutada. Kahju, et nad ei viita uudise allikale otse või jäi see mul nägemata?
              NASA saidil on selline artikkel aga see on aastast 2006 juba, aga seal ütleb, et suure tõenäosusega võib see pasa torm tulla 2012.

              Comment

              • JohannesJ
                Grinder
                • Jun 2010
                • 684

                #1027
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Ma usun, et enamus riike küll samamoodi edasi ei toimeta.
                Juhul, kui see peaks kõik nii juhtuma nagu artiklis kirjas siis vaevalt sõjad pidamatta jäävad.
                Vähemalt kodusõjad kindlasti mitte.
                Kujutage ette kui veepuhastusjaamad, elektrijaamad jne lakkavad töötamast.
                Vaevalt inimesed rahumeeli küünla süütavad ja muinasjuttu lugema hakkavad...

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #1028
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  meil läheb kohe ju mässuks lahti sibulatega

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1029
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    IMO maiad teadsid väga hästi mida nad räägivad. Loodetavasti tuleb sellele pasale siin lõpp.
                    Muidugi see, et uudis delfis on ei ole hea.
                    +1

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #1030
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Oot, aga äkki saab toitu ka ilma elektrita külmutada :D äkki panin pange äh? pastilaa su pilt-kommentaarid on magedad. Vaatasin selle video ka ära lol
                      Last edited by Vandalar; 27.04.11, 17:53.

                      Comment

                      • JohannesJ
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 684

                        #1031
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Toitu külmutad allikavees:D
                        Ja päikesepatareid siis ka ei toimi vist ega? muidu oleks ju lihtne:D
                        tegelt suht ulme teema ikka...

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #1032
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Miks päikesepatareid ei peaks toimima?

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #1033
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            pole sellist keskonda, kus elekter eksisteerida saaks.

                            Comment

                            • mortalvombat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 412

                              #1034
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Miks päikesepatareid ei peaks toimima?
                              Miks praegu kõik päikesepatareidega ei toimi?

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #1035
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                damn. pean kiirelt tegutsema. Vegas>Hookers>blow. Masendav oleks rääkida kunagi oma lastele, et kui ma noor olin siis oli selline ja selline elu... kuskil metsas lükke ääres istudes :D

                                Comment

                                Working...