Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

Huvitav kas sellist pilli võib juhtida B-kategooria juhilubadega? Tingimustes kirjas ainult, et 3-aastane staaž vajalik...
Huvitav kas sellist pilli võib juhtida B-kategooria juhilubadega? Tingimustes kirjas ainult, et 3-aastane staaž vajalik...


Comment