Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
slowrollisin elus esimest korda. Peale vastase pidevat mölinat panin note "slowrolli!" ja kui lõpuks shoves, mul AA, otsus oli raske, aga usaldasin notesid.
slowrollisin elus esimest korda. Peale vastase pidevat mölinat panin note "slowrolli!" ja kui lõpuks shoves, mul AA, otsus oli raske, aga usaldasin notesid.

TC
Comment