*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #826
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Nägin sind nii NL200 kui NL400. NL400 action jäi silma :D

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #827
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Kuulge kuidas ma oma päeviku lahti saan ><

      Comment

      • taavi
        Grinder
        • Oct 2008
        • 684

        #828
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas g00000se Vaata postitust
        Kuulge kuidas ma oma päeviku lahti saan ><
        TÄHTIS: KUI TEIL ON VANA BLOG, MILLEL ON 400+ POSTITUST JA ON LUKUS SIIS SAATKE PM SUVALISELE ADMINNILE/MODELE NING SEE TEHAKSE LAHTI. KUI TEIL ON BLOG, MILLEL ON VÄHEM KUI 400 POSTI JA EI OLE LUKUS SIIS ENNE POSTITAMISE ALUSTAMIST KÜSIGE LUBA, SEST SEE VÕIDAKSE LUKUSTADA ETTE HOIATAMATA!
        http://foorum.pokkeriprod.com/showth...-heakskiitmine

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #829
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          ty

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #830
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Lemmikleveldajal sünnipäev. Palju õnne pastilaa!

            P.S. Bruce Lee fucking loved birthdays.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #831
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
              Ma eeldan, et karmid meetmed mõeldud pigem neile kes, USAs elavad ja siis tahavad läbi VPNi mängida, mitte neile, kes elavad mujal (kus online poker legaalne ) ja mängivad USAs läbi VPNi. Igaljuhul uurin selle kohta veel kindlalt.
              Seda ei oska öelda. Seda ma igastahes tean ka, et meie pakutav VPN on eelkõige mõeldud mängijatele, kellele on lihtsalt mõni tuba piirangu peale pannud. Näiteks eestlastele, kes ei saa IPokeris mängida vms.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #832
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                miks nad bannivad?
                teenivad ilusti rake ju.
                Reeglid/keelud ei ole tehtud lampi.

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #833
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  miks nad bannivad?
                  teenivad ilusti rake ju.



                  mitte parim aga hea päev jh
                  oot kus limiidis nägid mind? NL200s jäin nulli.
                  NL400s tuli paar buy ini.(mega head lauad olid)

                  edit: üks hea käsi

                  Full Tilt No-Limit Hold'em, $4.00 BB (9 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  UTG ($439)
                  UTG+1 ($414.60)
                  MP1 ($421.30)
                  MP2 ($595.80)
                  Hero (MP3) ($509)
                  CO ($739.50)
                  Button ($400)
                  SB ($297.10)
                  BB ($400)

                  Preflop: Hero is MP3 with 7, 5
                  3 folds, MP2 bets $8, Hero calls $8, 3 folds, BB calls $4

                  Flop: ($26) A, 3, Q (3 players)
                  BB checks, MP2 bets $26, Hero calls $26, 1 fold

                  Turn: ($78) J (2 players)
                  MP2 bets $40, Hero calls $40

                  River: ($158) 4 (2 players)
                  MP2 checks, Hero bets $4, 1 fold

                  Total pot: $158 | Rake: $3

                  Results:
                  Hero didn't show 7, 5 (nothing).
                  Outcome: Hero won $155
                  lol@riverrr

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #834
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    variatsioon nii kõrgel juba. :O nice & nice hand. :P

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #835
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      LOL. Viimase 30 päeva jooksul on leitud mitusada korda foorumit otsingusõnadega:
                      "leits+naine", "hotgutshot", "tanel taal pettur", "tuletõrjevoolik" (128 otsingut), "võsapetsi ärikaksikud" (91 otsingut), "maksapasteet pokker" (53 otsingut), "jrgn hell" (44 otsingut), "teeomavanaemalepai", "6lirull", "ranka reporteris", "kakahirmutis" ja palju muud.... :)

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #836
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Jrgn lööb laineid.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #837
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Flop FM tegi jörgenist mehe! :P

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #838
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Nägin Jrgni Viru JVP-s, üle tüki aja. Neil oli miskit õppus Jõhvi kandis.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #839
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Mis krdi asi on maksapasteet pokker? :O Igatahes on tal rohkem fänne kui Jrgnil.

                              Comment

                              • oitarvi
                                Vana Tegija
                                • Jan 2009
                                • 1231

                                #840
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Keegi oleks nii hea ja saaks äkki Full Tilti installi faili kuskile üles riputada?

                                Comment

                                Working...