*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #811
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Sõltub mis või kus, kõikides kohtades on erinevad diilid, mis samuti võivad muutuda kui juba rohkem liitujaid on jne. Midagi ulmelist ei ole aga midagi ikka on abiks.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #812
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Happy 421!
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #813
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Mis te arvate, kas seoses netipokkeri kriisiga USAs purustab selleaastane WSOP kõik eelnevad osalejate rekordid? (ehk netigamblerid hakkavad massiliselt live-shote võtme jne?)

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #814
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          No variatsioon...tuleb parim päev ? ;D Päris korralikult plekitakse kinni sulle :D

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #815
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Mis te arvate, kas seoses netipokkeri kriisiga USAs purustab selleaastane WSOP kõik eelnevad osalejate rekordid? (ehk netigamblerid hakkavad massiliselt live-shote võtme jne?)
            Endal käis pigem peast läbi vastupidine mõte, et USA Moneymakerid ei saa seekord satelliite mängida ja seega ei tule väga suur osa inimesi kohale.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #816
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
              Endal käis pigem peast läbi vastupidine mõte, et USA Moneymakerid ei saa seekord satelliite mängida ja seega ei tule väga suur osa inimesi kohale.
              Hmm, tõsi.
              Satikatelt tuleb tõesti ilmselt suur % mängijaid.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #817
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Kes aitab mind VPNi saamisel ja üles seadmisel, et saaksin USAs mängida ?? Inimene, kes jagab antud teemat ja aitab mul selle korraldada saab $10 FTP-sse.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #818
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  PokerStars Steve ütles 2p2-s, et VPN-e on neil suhteliselt kerge tuvastada ja vahelejäämise korral konto pannakse lukku ja rahad konfiskeeritakse.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #819
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    PokerStars Steve ütles 2p2-s, et VPN-e on neil suhteliselt kerge tuvastada ja vahelejäämise korral konto pannakse lukku ja rahad konfiskeeritakse.
                    FullTildi jaoks vaja ja seal nii ei tehta minuteada.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #820
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                      FullTildi jaoks vaja ja seal nii ei tehta minuteada.
                      http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=13772

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #821
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        PokerStars Steve ütles 2p2-s, et VPN-e on neil suhteliselt kerge tuvastada ja vahelejäämise korral konto pannakse lukku ja rahad konfiskeeritakse.
                        Kinnitan. William (kes teab teda, see teab, lol) helistas Stevele ja küsis, et kas VPN-i kasutamine on üleüldse mõeldav ning talle öeldi, et ära üldse selle peale mõtlegi, et neil väga hea tuvastamise süsteem ja kogu aeg vennad saavad selle eest bänni.

                        Naljakas on see, et selle peale kutt bookis piletid Eestisse ja alates 15. mai planeerib elada vähemalt 89 (maks viisa) päeva siin. Vist hakkasid eelmine aasta talle vodka shotid meeldima, kui EPT Tallinna aega lasime williami, andrese ja estpatricku rõdul tunni ajaga neljapeale 2 liitrit viina kinni :)

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #822
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          in 20 years we'll be juggling balls for their amusement
                          GGRSC 1 day ago 72

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          LOL

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #823
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Ma eeldan, et karmid meetmed mõeldud pigem neile kes, USAs elavad ja siis tahavad läbi VPNi mängida, mitte neile, kes elavad mujal (kus online poker legaalne ) ja mängivad USAs läbi VPNi. Igaljuhul uurin selle kohta veel kindlalt.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #824
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              kui ta USA kodakas on siis saab siin max 6 kuud olla ilma viisata järjest. ma siis ei tea kuis seda arvestatakse kas 180 v 183 päeva.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #825
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kinnitan. William (kes teab teda, see teab, lol) helistas Stevele ja küsis, et kas VPN-i kasutamine on üleüldse mõeldav ning talle öeldi, et ära üldse selle peale mõtlegi, et neil väga hea tuvastamise süsteem ja kogu aeg vennad saavad selle eest bänni.

                                Naljakas on see, et selle peale kutt bookis piletid Eestisse ja alates 15. mai planeerib elada vähemalt 89 (maks viisa) päeva siin. Vist hakkasid eelmine aasta talle vodka shotid meeldima, kui EPT Tallinna aega lasime williami, andrese ja estpatricku rõdul tunni ajaga neljapeale 2 liitrit viina kinni :)
                                miks nad bannivad?
                                teenivad ilusti rake ju.

                                Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                                No variatsioon...tuleb parim päev ? ;D Päris korralikult plekitakse kinni sulle :D
                                mitte parim aga hea päev jh
                                oot kus limiidis nägid mind? NL200s jäin nulli.
                                NL400s tuli paar buy ini.(mega head lauad olid)

                                edit: üks hea käsi

                                Full Tilt No-Limit Hold'em, $4.00 BB (9 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                UTG ($439)
                                UTG+1 ($414.60)
                                MP1 ($421.30)
                                MP2 ($595.80)
                                Hero (MP3) ($509)
                                CO ($739.50)
                                Button ($400)
                                SB ($297.10)
                                BB ($400)

                                Preflop: Hero is MP3 with 7, 5
                                3 folds, MP2 bets $8, Hero calls $8, 3 folds, BB calls $4

                                Flop: ($26) A, 3, Q (3 players)
                                BB checks, MP2 bets $26, Hero calls $26, 1 fold

                                Turn: ($78) J (2 players)
                                MP2 bets $40, Hero calls $40

                                River: ($158) 4 (2 players)
                                MP2 checks, Hero bets $4, 1 fold

                                Total pot: $158 | Rake: $3

                                Results:
                                Hero didn't show 7, 5 (nothing).
                                Outcome: Hero won $155
                                Last edited by variatsioon; 21.04.11, 21:29.

                                Comment

                                Working...