*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #781
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Kunagi oli siin vesipiibu teema ka, aga keegi teab kus müüake eestis praegu kõige odavamalt tubakat?
    Maru kallis tundub olevat (6euri) igal pool.

    Comment

    • kaardimaja
      FPP Pro
      • May 2010
      • 281

      #782
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Lulz.
      lulz oli vaadata, kuidas ta proovis 7 minutiga pokkeri nii teistele selgeks teha, et sellest teemast üldse rääkida saaks :D
      ilmselgelt jäi ajast puudu :D

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #783
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Kunagi oli siin vesipiibu teema ka, aga keegi teab kus müüake eestis praegu kõige odavamalt tubakat?
        Maru kallis tundub olevat (6euri) igal pool.
        Alates 1. aprillist ongi igalpool kallim. Cosmosepiibud.ee netipood pakub normaalseid tubakaid 6,4 euriga ja Universaal Universumite kauplustes on 6,5 euri.

        Edit: keegi Egpiptusesse ei lähe lähiajal? :D
        Last edited by ziimukaz; 20.04.11, 16:44.

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #784
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          A kust normaalseid bonge saada?
          Tahaks sellist nagu seal videos, esimene millest tõmbab >

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #785
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Kunagi oli siin vesipiibu teema ka, aga keegi teab kus müüake eestis praegu kõige odavamalt tubakat?
            Maru kallis tundub olevat (6euri) igal pool.
            Väikseid pakke on täiesti mõttetu osta. Esiteks tuleb hind oluliselt kallim ja teiseks tubaka kvaliteet nedes pakkides on reeglina oluliselt kehvem kui suures (250g) pakis, sest suures pakis on tubakas topeltpakendatud (kile + vaakumpakend). See tagab selle, et isegi kuude kaupa seisnud tubakas on avades värske ja õige niiskusega. Avatud suure pakki tubakas seisab mitu kuud kõlblikuna kui pärast kasutamise korralikult originaalkilesse pakendada.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #786
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas numnuts Vaata postitust
              A kust normaalseid bonge saada?
              Tahaks sellist nagu seal videos, esimene millest tõmbab >
              http://www.youtube.com/watch?v=3L2KyR2SMJQ
              Selliseid vaevalt Eestist leiab, aga Olümpia hotelli kõrval bussipeatusest(Lauteri?) 20m paremal kätt(hotelli poolt vaadatuna) oli mingi keldripood, kus kunagi isegi oli paar soliidse välimusega toodet. Pole samas aimugi kas see veel alles on.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #787
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Ma vaatan hetkel Endgame S01E06 ja mul on üks teoreetiline küsimus ekspertidele ? Kui kaua võiks malemäng maksimaalselt kesta, kui otsuse langetamisele ei või kuluda rohkem, kui 5 min ? Nädal, kuu, aasta ?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #788
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                  A kust normaalseid bonge saada?
                  Tahaks sellist nagu seal videos, esimene millest tõmbab >
                  http://www.youtube.com/watch?v=3L2KyR2SMJQ
                  WTF? 2 grammi weedi oli w?

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #789
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Ma vaatan hetkel Endgame S01E06 ja mul on üks teoreetiline küsimus ekspertidele ? Kui kaua võiks malemäng maksimaalselt kesta, kui otsuse langetamisele ei või kuluda rohkem, kui 5 min ? Nädal, kuu, aasta ?
                    Üle 150-175 käigu ei tohiks sellise ajakontrolliga ja praeguste reeglitega kesta.

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #790
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      'asjatundjad' väidavad et tiba rohkemgi

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #791
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Üsna oluline info, selle võiks imo kusagile nähtavasse kohta üles panna. Muidu cashoutijatel ja depojatel on mõttetu lisapaanika praegu niigi keerulisel ajal.

                        Algselt postitas Swedbank
                        22. - 25. aprillini ei toimi pankadevahelised euromaksed
                        22. - 25. aprillini tähistab Euroopa ülestõusmispühasid. Et pühade tõttu on suletud üleeuroopaline arveldussüsteem TARGET2, sh ka selle Eesti osa, ei toimu 22. - 25. aprillini pankadevahelised ega rahvusvahelised arveldused.

                        Siseriiklikud arveldused eurodes
                        21.aprillil alates 17.20-st ja 22.-25.aprillil tehtud siseriiklikud maksed võetakse küll vastu, kuid edastatakse saajapanka 26. aprillil.

                        Välisarveldused eurodes
                        21. aprillil eurodes tehtud ekspressmaksed ja Swedbanki grupi sisesed maksed edastatakse saaja- või korrespondentpanka samal arvelduspäeval (21.04.2011), kiirmaksed järgmisel arvelduspäeval (26.04.2011), tavamaksed ülejärgmisel arvelduspäeval (27.04.2011).

                        Juhul kui saaja- või korrespondentpanga asukohariigis on riigi- või rahvuspüha, võib makse liikumise aeg pikeneda.

                        Kõik Swedbanki pangasisesed maksed toimivad tavapäraselt ning samuti saab kiirelt ülekandeid teostada mobiilimaksega.

                        Seetõttu soovitame pühade ajal tehtavad ülekanded planeerida varakult ning võimalusel kasutada pangasisest arveldamist.

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #792
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                          A kust normaalseid bonge saada?
                          Tahaks sellist nagu seal videos, esimene millest tõmbab >
                          http://www.youtube.com/watch?v=3L2KyR2SMJQ
                          universaalis oli millalgi päris hea valik. asub levikast allamäge, risti üle tänava.
                          netipoodidest ma eriti ei tea, legalize on kinni vist, http://www.herbalize.ee/11-bongid siit peaks veel saama.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #793
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Legalize.ee tundub hetkel ilusti toimivat, kuid müügihitid on lehelt kadunud.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #794
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                              A kust normaalseid bonge saada?
                              Tahaks sellist nagu seal videos, esimene millest tõmbab >
                              http://www.youtube.com/watch?v=3L2KyR2SMJQ
                              minu kullakallis on siit pärit:
                              Grasscity is a leading online smoke shop that offers the largest range of bongs, dab rigs, water pipes, glass pipes, bubblers, vaporizers and accessories.


                              veel soovitatakse seda site:
                              http://www.everyonedoesit.com/

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #795
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                krt kukkusin shoppama. :D

                                Grasscity is a leading online smoke shop that offers the largest range of bongs, dab rigs, water pipes, glass pipes, bubblers, vaporizers and accessories.

                                või odavam variant: http://www.grasscity.com/messias-ill...perc-18-8.html

                                + siis http://www.grasscity.com/weed-star-t...oler-18-8.html


                                btw mu eelmine super odav bong:
                                Grasscity is a leading online smoke shop that offers the largest range of bongs, dab rigs, water pipes, glass pipes, bubblers, vaporizers and accessories.
                                Last edited by variatsioon; 20.04.11, 22:22.

                                Comment

                                Working...