Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Kunagi oli siin vesipiibu teema ka, aga keegi teab kus müüake eestis praegu kõige odavamalt tubakat?
Maru kallis tundub olevat (6euri) igal pool.
Kunagi oli siin vesipiibu teema ka, aga keegi teab kus müüake eestis praegu kõige odavamalt tubakat?
Maru kallis tundub olevat (6euri) igal pool.
Comment