*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #691
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Tableninja feature oli minu meelest se
    this

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #692
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      armeenia teeb male kohustuslikuks aineks põhikoolides üle riigi
      Telstra Media, formerly BigPond, has a wide range of media available including Video, Sport - AFL, NRL, SportsFan, Music and Entertainment.

      Comment

      • hrlohe
        Pokkerihai
        • Mar 2011
        • 2346

        #693
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        murunatu ära nüüd pahanda. rünnak või halvasti vastuütlemine sp et häiris, et sa hindan inimesi ja pakkumisi postide arvu järgi. ükskõik mis seal kirjas on, ma võin siia oma küsimused/pakkumised/diilid kirjutada ja kui see rankale(kellele see mõeldud oli) ei sobi, võib ta sellele vastamata jätta või lihtsalt 'ei' kirjutada. sinu hinnang ja otsene üle **** saatmine oli üleliigne ja mind solvav. kui oli kirjas et kõik küsimused värgid selle teema alla palun kirjutada, kirjutasingi selle sinna ja ootasingi ranka vastust mitte sinu kui täiesti kõrvalise isiku halvustavat kommentaari
        näiteks ülemistes postides kirjutasid et 'nolkidele' tuleks teha selgeks põhjus-tagajärg seos. miks sa mind siis nolgiks nimetad. sa lihtsalt üritad mingit suvalist teemat arendada et ma nats närvi läksin sinu halvustava hinnangu peale. peaksid ise aru saama 'ära topi oma nina teiste asjadesse- tagajärg' seosest. oleks ma selle offtopicusse kirjutanud oleks normaalne kui ütleksid mis arvad, iseasi kas seda nii ütlema peab. antud juhul oli postitus konkreetsele inimesele vastava teema alla kirjutatud
        jõudsime vist kokkuleppele ja seda oligi vaja. gl

        Comment

        • Dzuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 445

          #694
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #695
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            (Y)
            Oleks paremini sobinud coca päevikusse tho.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #696
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Võttis pisara silma

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #697
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Olgu jumal tänatud need poed, mis 24h lahti on ja lõuatäie viina müüvad :)

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #698
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  NL200 FR on hetkel ainult 7 aktiivset lauda kokku ja ööläbi istun juba üksinda kahes tyhjas...unreal kui dead kõik on.
                  Kell on 6 hommikul,tipp tund peaks tavaliselt sel ajal olema ja kõige parem action.

                  NL100 FR on 10 aktiivset lauda.FTP siis.

                  :(

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #699
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    spetsid, andke nõu!



                    minek 27ndal, tulek 2. mai.
                    Cannes on väike kuurortlinn Nice lähedal. Tallinnast Nicesse läheb lennuk, edasi tagasi jääb 300-450€ vahele. Ehk keegi leiab +evmat diili*?

                    * Bussisõitu ei tohi olla rohkem kui 300km!
                    Last edited by hotcocacola; 18.04.11, 04:28.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #700
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      NL200 FR on hetkel ainult 7 aktiivset lauda kokku ja ööläbi istun juba üksinda kahes tyhjas...unreal kui dead kõik on.
                      Kell on 6 hommikul,tipp tund peaks tavaliselt sel ajal olema ja kõige parem action.

                      NL100 FR on 10 aktiivset lauda.FTP siis.

                      :(
                      Ja aina hullemaks läheb.
                      5 lauda aint aktiivset alles NL200 ja kedagi tühja lauda ka ei istu juba terve öö otsa.Mingi väike reg action oli vahepeal, aga see jahtus ka maha.
                      Kui traffic ei muutu,tuleb saiti vahetada.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #701
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Tee HU lauad ka lahti, seal ikka neid tuleb lõpuks.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #702
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Sul ei ole kuskile vahetada saiti, sest seal kus pole usakaid on igaspool peale 5 vähe laudu kuni kella 12 välja.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #703
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
                            blablabla
                            "Tunnihinnaks on $50 ning ei ole mitte mingit hinnaalandust." Milline osa selles lauses sulle keeruliseks osutus?
                            Kui on otse kirjas "mitte tingida" ja sa otsustad, et prooviks ikkagi, siis mis õigust sa enam taga otsid.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #704
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              NL200 FR on hetkel ainult 7 aktiivset lauda kokku ja ööläbi istun juba üksinda kahes tyhjas...unreal kui dead kõik on.
                              Kell on 6 hommikul,tipp tund peaks tavaliselt sel ajal olema ja kõige parem action.

                              NL100 FR on 10 aktiivset lauda.FTP siis.

                              :(
                              oojaa.. eile oli FRi laudu nii vähe, et olin sunnitud shoti tegema NL200'sse ja noid laudu juurde võtma, siis läbi häda sain 12 lauda kokku, aga nende 12 hulgast oleks ka ca pooled pidanud välja viskama.. puhas reg-action käis ainult..

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #705
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                                Sul ei ole kuskile vahetada saiti, sest seal kus pole usakaid on igaspool peale 5 vähe laudu kuni kella 12 välja.
                                Tõsi, aga samas 4-6 tablemine 6-maxi, kus 1 fish on laua kohta tundub siiski mõtekam kui sama teha fullringis. Kaalun tõsiselt 6-maxi, aga minu nitiste statide põhjal saab adjustimine olema omajagu tööd.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...