Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
why care. inimesed on kadedad ja väiklased. ja btw see, et pokker pole meie jaoks hasartmäng ei tähenda, et ta mõne teise inimese jaoks poleks.
rakebackist peaks maha minema overlay. http://foorum.pokkeriprod.com/showth...imused/page210
post 4188+
Algselt postitas Platinum
Vaata postitust
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
post 4188+
Comment