Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Guitar Hero 3 on
Ma ise mängin ka vahest... kuid kuna kitarri pole siis kasutan klaviatuuri :D
Nagu eelnevalt öeldud siis raudselt tee Check-In netis ennem ära ja jumala eest ära seda piletit välja printimatta jäta - kui lennujaama ilma tuled siis nad küsivad selle näruse paberi eest rohkem kui terve reis maksma läheb...
Kohver - 15kg.... (vist oli ka 20kg kotti võimalik lisada) kui ületad kaalu plekid mõnusalt juurde.... 20euri lisa kilo eest vms.... ja teise kohvri puhul kah... kohvri maksumus on reisiti erinev kuid mingi 30 naela oli viimati... Käsi pagas ainult 1 (kontrollivad suht tihti enne lennukile minekut) ja kaal kuni 10kg
irw... kohe näha kuidas hotcocat coachitakse mängima XD
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
Ma ise mängin ka vahest... kuid kuna kitarri pole siis kasutan klaviatuuri :D
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
Kohver - 15kg.... (vist oli ka 20kg kotti võimalik lisada) kui ületad kaalu plekid mõnusalt juurde.... 20euri lisa kilo eest vms.... ja teise kohvri puhul kah... kohvri maksumus on reisiti erinev kuid mingi 30 naela oli viimati... Käsi pagas ainult 1 (kontrollivad suht tihti enne lennukile minekut) ja kaal kuni 10kg
Algselt postitas Relamz
Vaata postitust

Comment