*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #556
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Ma just avastasin, et see oleneb kuupäevadest

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #557
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas andu_andu
      pealkirja lugedes tuli insta eilne võsareporter meelde, kus üks röövis teiselt 20€ väärtuses rate.ee SOLe
      Vist paar korda aastas sattun seda saadet nägema. Ja ka tänu sellele, et arvuti ei töödanud mitu päeva. Aga see oli väärt huumor :D :D :D. Uskumatud inimesed.

      Comment

      • numnuts
        Grinder
        • Dec 2010
        • 846

        #558
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        27 aprill tln-oslo ja ei saa mina pihta, kas samale päevale katuks et oslost edasi lennata malagasse?

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #559
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          hmm. vaatasin et 40 min oleks aega et oslos ümber istuda? keegi kursis kas jõuab?

          Comment

          • erplander
            ekrelander
            • Oct 2008
            • 1029

            #560
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas numnuts Vaata postitust
            hmm. vaatasin et 40 min oleks aega et oslos ümber istuda? keegi kursis kas jõuab?
            Ei. (Kuigi teoreetiliselt võibolla isegi oleks võimalik.)

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #561
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              To Oslo rygge lennujaam suht väike minu mäletamist mööda. Kui just mingi hilinemisi pole siis peaks vast jõudma.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #562
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                kui reisid ilma pagasita ja hilinemist pole, siis jõuab...aga suht napikas ikka.
                Malagasse soovitan lennata ntx läbi Bremeni...lendude vahe on mingi 2-3h.
                ei tea, äkki läbi oslo soodsam...samas maksta natukene rohkem ja mitte riskida, et kui tln-oslo lend natsa hilineb, siis ootad oslo-malaga lendu päeva või isegi 2 :D

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #563
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  peab uurima kust odavaim sinna bremenisse lennata on. i guess riiast või helsinkist

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #564
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    nu tallinnast saab ka ju ja vaatasin just, et 8euri pilet alates 10-dast maist :)

                    Ise plaanis oslo tripp ükspäev ära teha... 24h oslos ja krt transport sama kallis kui tartus käia :D

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #565
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Oslos pole miskti huvitavat ju? ;p kõik on mega kallis ainulkt.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #566
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        ma ei tea...ma pole ise kunagi seal käinud. Ära võib ju näha + ega kui seal midagi ei ole, siis 14eurist kahju ka ei hakkaks :D


                        edit: krt ma pole varem mitte ükski kuu nii palju offtopicusse kirjutanud kui tänase päeva jooksul kokku :D
                        Last edited by k2snakalle; 13.04.11, 04:55.

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #567
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Seda küll. Ja kindasti kui tahta siis on seal ka mida teha/näha.

                          Tekkis mõte, et teha mingi 'projekt' ala otsida välja koguaeg neid megaodavaid reisi ja siis lennata kogu euroopa läbi. Igas kohas kus käija teha pilti kesklinnas mingi kuulsaima koha juures mida kõik teavad vm.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #568
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            mnjaa.. siis ma eelistaks juba suuremat ettevõtmist ja sõidaks motikaga need kohad läbi kus tahaksin käia vihje estpatrciku reisile, kindlasti plaanis tulevikus ka midagi sellist ette võtta.
                            aga noh lennukiga tuleks tunduvalt odavam muidugi.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #569
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              hõissa

                              [youtube]x6uUJBLpcY4[/youtube]

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #570
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                õnne

                                Comment

                                Working...