*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #541
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    RyanAir peaks Düsseldorfi lendama, mis on suhteliselt Hollandi piiri ääres. Sealt tuleb ise bussi, rongi või mõne muu transpordivahendiga edasi sõita.
    yea, aga saksamaa busside hinnad olid suht ulmelised minu meelest. Ofc tuleb ikka odavam kui estonian airiga :)

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #542
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Aaa seal ma mässan ise ka. Arvasin,et teil mingi erileht :P.. Kuda krt te saate nii odavaks need hinnad seal.. Mind huvitab london. Suvel juuni/juuli mingi nädal.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #543
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        RyanAir peaks Düsseldorfi lendama, mis on suhteliselt Hollandi piiri ääres. Sealt tuleb ise bussi, rongi või mõne muu transpordivahendiga edasi sõita.
        uurin elu

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #544
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Londonis on ilmselt väga kõrge lennujaama maks. Igatahes alla 21.99€ sinna ei saa :(

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #545
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
            uurin elu

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Mul on plaanis mais-juunis minna amsterdami ilmselt. Sõber elab seal (kohe amsterdami kesklinnas). Kui oled huvitatud, siis võib seda arutada.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by k2snakalle; 12.04.11, 21:58.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #546
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              ja see Lutoni lennujaam on samapalju london kui Jõgeva on Tartu.
              Rong londoni sõidab 40+ minutit ja need pole mingid eesti loomavagunid seal.

              to k2snakalle: mai ei sobi, juuni ilmselt parem ja me arutame seda

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #547
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Vb tõesti londonisse kallim, rootsi lendasin suvel riia kaudu edasi-tagasi 300 eeku.
                MB kaart on master ju, kõikidel peaks olema tasu.

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #548
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  Londonis on ilmselt väga kõrge lennujaama maks. Igatahes alla 21.99€ sinna ei saa :(
                  Ma vaatangi seda, et seal vist üks ots 21.99€.. tagasi tulekuks samamoodi 21.99€ siis juurde vist? Mul viskab totaliks mingi 60€. Samas ei ole seda ka nii palju..

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #549
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Ints Vaata postitust
                    Vb tõesti londonisse kallim, rootsi lendasin suvel riia kaudu edasi-tagasi 300 eeku.
                    MB kaart on master ju, kõikidel peaks olema tasu.
                    nop, MB kaart on prepaid mastercard ja tänu sellele saad ilma teenustasuta :)
                    Last edited by k2snakalle; 12.04.11, 21:59.

                    Comment

                    • Ints
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1216

                      #550
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Midagi vist muudetud, varem oli imo kõigil krediitkaartidel mingi väike lisatasu.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #551
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        üks vihje. ärge kunagi uurige odavaid pileteid läbi amsterdami. pole võimalik. nad ei anna oma lennujaama maksudes alla , st 1 maandumine ca 80 euri ja õhkutõusmine sama.

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #552
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          üks vihje. ärge kunagi uurige odavaid pileteid läbi amsterdami. pole võimalik. nad ei anna oma lennujaama maksudes alla , st 1 maandumine ca 80 euri ja õhkutõusmine sama.
                          Oled kindel? Nii kaua kui KLM lendas Tallinnast, olid Amsterdami connecting flightid ühed odavaimad.

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #553
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Keegi vaadanud mis valemiga ryanairist Hispaaniasse kõige odavamalt saaks? või üldse kuidas.

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #554
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Tunnen ennast täieliku fishina seal ryanairi kofulehel, kuidas te saata selle oslo lennu hinnaks 14€, mul ei tule kuidagi välja

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #555
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                27. aprill, tln-oslo, 1 otsa pilet, 1 täiskasvanu alates, 7 eur.

                                Comment

                                Working...