*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JaanusX
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 392

    #496
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Keegi teab kas guitar hero kitarri PC-le on müüa,et saaks m2ngida?
    Guitar Hero 3 on Ma ise mängin ka vahest... kuid kuna kitarri pole siis kasutan klaviatuuri :D

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    ahso, seega need kodulehel olevad hinnad on siis ilma pagasita, ehk pagasi eest on garanteeritud lisatasu või vaid kui see ületab mingi kindla kaalu?

    Suurt pagasit mõtlesin, ehk kas on lubatud vaid 1 käsipagas inimese kohta?
    Nagu eelnevalt öeldud siis raudselt tee Check-In netis ennem ära ja jumala eest ära seda piletit välja printimatta jäta - kui lennujaama ilma tuled siis nad küsivad selle näruse paberi eest rohkem kui terve reis maksma läheb...

    Kohver - 15kg.... (vist oli ka 20kg kotti võimalik lisada) kui ületad kaalu plekid mõnusalt juurde.... 20euri lisa kilo eest vms.... ja teise kohvri puhul kah... kohvri maksumus on reisiti erinev kuid mingi 30 naela oli viimati... Käsi pagas ainult 1 (kontrollivad suht tihti enne lennukile minekut) ja kaal kuni 10kg

    Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Julm kombo
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    irw... kohe näha kuidas hotcocat coachitakse mängima XD
    Last edited by JaanusX; 12.04.11, 09:13.

    Comment

    • Firzen
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #497
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      LEVEL7: Fukushima tuumajaama õnnetuse tagajärjed sarnanevad Tšernobõlile (3)

      Üks kuu pärast õnnetust tõstis Jaapani tuumaohutuse agentuur Daiichi tuumaintsidendi kõrgeimale tasemele ja laiendas evakuatsioonitsooni elektrijaama ümber 30 kilomeetrile. Põhjuseks on ulatuslik radioaktiivse materjali paiskumine atmosfääri, mere- ja põhjavette.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #498
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        Ryanairiga korduvalt lennanud see aasta. Igastahes kindlasti pead pileti ise välja printima + pagasi maksumus on tavaliselt 20-25€ veel piletihinnale otsa. Lennukisse tohid võtta 1koti! Ka see peab mahtuma ette antud mõõtmetesse.
        Kui sul on läpakas+kott, siis võidakse sind peale lasta, aga võivad vabalt ka lisatasu nõuda (35€ oli see vist)
        Ntx Malaga lennujaamas tahtsid nad lisatasu saada, aga olin kaval ja võtsin seljakotist enamus kraami ära, panin taskutesse, rätiku/kõrvaklapid ümber kaela ning siis seljakott läpaka kotti. Neil polnud enam midagi kobiseda ja sooviti head reisi :)
        Samas Düsseldorfi lennujaamas pole mitte kedagi huvitanud kui mitme ja kui suure kotiga lennukisse lähen
        Kui üritan bronnida tahab teada mitu bagsi võtan, 1 bag on 40-60 euri, see on siis pagas, mida salongi võtta ei saa, aga kui ma võtan ainult käsipagasi, siis kas see on tasuta?

        Tänud muidu kõigile vastuste eest!

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #499
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          käsipagas obv tasuta. see peaks olema kõikjal nii.

          Comment

          • Dzuu
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 445

            #500
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Kui üritan bronnida tahab teada mitu bagsi võtan, 1 bag on 40-60 euri, see on siis pagas, mida salongi võtta ei saa, aga kui ma võtan ainult käsipagasi, siis kas see on tasuta?

            Tänud muidu kõigile vastuste eest!
            Jep, käsipagas ainult on tasuta.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #501
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              kas keegi odavat jalgratast ei müü? või teab mingit kohta kus neid osta saab?

              pm!

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #502
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Peaksin Juuni alguses korraks Londonisse lendama ja sellega seoses siis selline küsimus:

                Kas keegi rohkem maailma näinud inimene on Ryanairiga lennanud ja teab, mis on need peamised reeglid, mida peab nendega lennates järgima, et mingeid ulmelisi lisatasusi ei tuleks? Olen kuulnud, et neil on päris hästi varjatud need ja tihtipeale tuleb piletihinnale lisatasudena sama palju juurde.
                Vend käis just Kanaaridel.
                270€ per face nädal aega Ryanairiga ja oli kõigega rahul old :D.

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #503
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #504
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    [YOUTUBE]d5mK7dzyUkM[/YOUTUBE]
                    [YOUTUBE]BUCbjffMaeM[/YOUTUBE]

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #505
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      kas keegi odavat jalgratast ei müü? või teab mingit kohta kus neid osta saab?

                      pm!


                      ptv!

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #506
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Männikul on ka üks pood.. krt nime ei mäleta.. selle omanik on see valge swarovski kristallidega kaetud Land Cruiseri omanik...

                        Asukoht on Valdeku tänava ja
                        Männiku tee risti läheduses. Kui linnapoolt mööda Männiku
                        teed tulla siis tuleb keerata Valdeku tänavasse paremale siis 100m otse
                        ja vasakule jääb kollane maja, seal on kaks poodi, rattapood ja autopood.

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #507
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          kas keegi odavat jalgratast ei müü? või teab mingit kohta kus neid osta saab?

                          pm!


                          veloplussis on kasutatud rattaid, suht heas korras ja norm hind(200€+). lisaks leiab sealt viimaseid 08' mudeleid vms 30% alega.
                          telliskivis viadukti juures on ka 1 pood, pmst viaduktist keerata pelgu poole siis selle telliskivi nurgal on pood kus palju kasutatud rattaid. seal on odavamaid ka.

                          ja alati kauple, 10% saab poes pea alati alla.
                          Last edited by con; 12.04.11, 13:49.

                          Comment

                          • Gettofish
                            FPP Pro
                            • Nov 2009
                            • 259

                            #508
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Finally midagi head. Poker After Dark PLO cash game.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #509
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              kas keegi odavat jalgratast ei müü? või teab mingit kohta kus neid osta saab?

                              pm!
                              Meil üks kohalik käib Soomes ja toob sealt kasutatud kaupa. Jalgrattad juba reeglina üle 60€+ ei maksa aga see vist liiga odav

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #510
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
                                Finally midagi head. Poker After Dark PLO cash game.
                                Link?

                                Comment

                                Working...