*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #406
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Kas kellelgi on keegi tuttav UK-s kes saaks E-bayst asju osta ja siis Eestisse shippida?
    Eesti on paljudel asjadel exclusions-i all ja ei saa otse koju tellida.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #407
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Roomet Vaata postitust
      täiesti perses, praegu siuke fishimeri ja ma ei suuda nendega mängida, nii tilti ajab, kui raha ei tule sellistes laudades. mingi nõme mindset, et kui fishiga hu, siis pean võitma liht...ja lõpuks olen ise station
      kohe kui tunned, et mäng muutub automaatseks ja kerge tilt siis quiti. leiad tund hiljem samasuguse fishi.


      New engine sends shockwaves through auto industry - 3.5x more efficient, doesn't require cooling system, transmission, or fluids

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #408
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        mahe 8way floppi vaadata:)

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #409
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Evelyn Sepp (38) külastas sel nädalal Nigeeriat, kust tõi Eestisse ülimalt eksootilise suveniiri – ibo hõimu kuuluva noorpoliitiku Obikwelu (20).

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #410
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Lugesin mitu rida ennem läbi, kui taipasin vaadata, et kas tegu on ikka Kranaadi rubriigiga

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #411
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Mr.Aria Vaata postitust
              Kas keegi teab mis põhjustab nö poolikut nägemist ja mis aitaks kiiresti. Krt ei oskagi täpselt seletada mis toimub a ühel hetkel tekivad lihtsalt kohad kus hiirt ja pooli nuppe ei näe, rääkimata beti suurustest. Teab keegi sellest midagi? Krt halb aeg, boonuse lahti mängimiseks 2 päeva jäänud
              Krt, mul lõi ka just üle pika aja pildi osaliselt tasku. Viimane kord oli talvel ereda päikesega, kui nägin hästi palju tantsivaid tähekesi. Seekord tõmbas eredad siksakid silma ülemisse piirkonda nii 20% ulatusest . Liigne arvuti taga istumine ehk kuiva silma sündroom vms.

              Comment

              • Mr.Aria
                Julm Donk
                • Apr 2011
                • 44

                #412
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Krt, mul lõi ka just üle pika aja pildi osaliselt tasku. Viimane kord oli talvel ereda päikesega, kui nägin hästi palju tantsivaid tähekesi. Seekord tõmbas eredad siksakid silma ülemisse piirkonda nii 20% ulatusest . Liigne arvuti taga istumine ehk kuiva silma sündroom vms.
                Mul läks nägemine kuskil tunniga normaalseks a pea kumises õhtuni...

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #413
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Peavalu+nägemisprobleemid seostaksin mina kõrge vererõhuga, eriti veel siis, kui ka iiveldushood või nõrkustunne sellega kaasnevad.

                  Pokkerimängijate puhul peaks kohv+enrgiajoogid üsna tuntud teema olema ?
                  Last edited by Potsataja; 09.04.11, 17:21.

                  Comment

                  • Mr.Aria
                    Julm Donk
                    • Apr 2011
                    • 44

                    #414
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Peavalu+nägemisprobleemid seostaksin mina kõrge vererõhuga, eriti veel siis, kui ka iiveldushood või nõrkustunne sellega kaasnevad.

                    Pokkerimängijate puhul peaks kohv+enrgiajoogid üsna tuntud teema olema ?
                    Avastasin jh endale 1.5L Hustlerid

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #415
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      What about green tea?

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #416
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Minu mäetamist mööda pidavat tee teatud juhtudel isegi hullem olema, kui kohv.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #417
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Hmm...ma olen just lugenud, et roheline tee pidi olema tervislikum, kui kohvi.

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #418
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            olen laisk ja küsin et kus kohas saaks tartus kas plastikkattega või plastikkaarte odavalt sebida. Oleks hea kui keegi ütleks, ei viitsi poodides ringi hulkuma hakata.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #419
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                              What about green tea?
                              Ma nt. kohvi ei saa üldse juua. Süda hakkab puperdama ja üldse kisub närviliseks olek, aga rohelise teega seda muret pole.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Allanaator13
                                FPP Pro
                                • Sep 2009
                                • 285

                                #420
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Keegi järmiseks hooajaks Pokkeriprode kossuliiga satsist oleks huvitatud?

                                Comment

                                Working...