Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Kas kellelgi on keegi tuttav UK-s kes saaks E-bayst asju osta ja siis Eestisse shippida?
Eesti on paljudel asjadel exclusions-i all ja ei saa otse koju tellida.
Kas kellelgi on keegi tuttav UK-s kes saaks E-bayst asju osta ja siis Eestisse shippida?
Eesti on paljudel asjadel exclusions-i all ja ei saa otse koju tellida.

Comment