*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #361
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas con Vaata postitust
    tahaks kahele inimesele rootsi piletit(20apr läheks), kellelgi on siis pm ja öelge hind.

    ostas lastakse nendega üle, ei viitsi isegi proovida seal.
    pmin.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #362
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      mai suuda sebist seda virtuaalse krediitkaardi tegemise / kasutamise kohta enam leida. on see üldse olemas veel ? pole paar aastat kasutanud..

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #363
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Endal on olemas SEB-i virtuaal kaart.10 eeki maksis see kunagi,netis sai teha ja ma maksin sellega oma HEM-i eest.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #364
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Endal on olemas SEB-i virtuaal kaart.10 eeki maksis see kunagi,netis sai teha ja ma maksin sellega oma HEM-i eest.
          mul kah kunagi oli, aga see kuhtib imo 30 päeva ainult. kust kurat ma seda taastekida saan, ei suuda leida..

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #365
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas vennike Vaata postitust
            mai suuda sebist seda virtuaalse krediitkaardi tegemise / kasutamise kohta enam leida. on see üldse olemas veel ? pole paar aastat kasutanud..
            Kuskil on valik "kaardid" ja sinna jõudes on üleval tab "virtuaalkaart".

            Comment

            • Platinum
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 248

              #366
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              täna tegin virtuaalkaardi, 0,64 eur maksab, kestab 40 päeva. Teenused->kaardid
              Räägi kuidas ostas võimalik üle lasta on? ise varem tegelesin sellega palju, tuhandeid oksjone. Kordagi pole jama olnud.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #367
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Platinum Vaata postitust
                täna tegin virtuaalkaardi, 0,64 eur maksab, kestab 40 päeva. Teenused->kaardid
                Räägi kuidas ostas võimalik üle lasta on? ise varem tegelesin sellega palju, tuhandeid oksjone. Kordagi pole jama olnud.
                antakse see kinkekaardi kood, kätte saad siis on juba kasutatud.
                tuttav paar p tagasi ostis vist, alguses toimis kui üritas bronnida, tund hiljem tahtis sadamamaksu maksta ja keegi oli juba ära kasutandu koodi.
                Last edited by con; 08.04.11, 00:53.

                Comment

                • tafka31
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 853

                  #368
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  jörgs ftw

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #369
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Sain gmailist teate, et keegi on mu meilikontole hiinast sisse loginud eile. Vahetasin parooli ära, aga päris creepy. Kellelgi veel sellist asja olnud ?

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #370
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      yolpa, sa elad austraalias w?
                      jh

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #371
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Keegi oskab öelda palju lennureis vegasesse maksab.Kui ajavahemik ka on oluline siis esimese ja 11nda juuni vahel.
                        Ja kuidas üldse vegasesse minekuga on,mingid ümberistumised värgid?

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #372
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Keegi oskab öelda palju lennureis vegasesse maksab.Kui ajavahemik ka on oluline siis esimese ja 11nda juuni vahel.
                          Ja kuidas üldse vegasesse minekuga on,mingid ümberistumised värgid?
                          iga kaug lennuga on ümberistumised, mina aussie finnairiga lendasin mingi 28h, usun et usa sama suht.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #373
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Keegi oskab öelda palju lennureis vegasesse maksab.Kui ajavahemik ka on oluline siis esimese ja 11nda juuni vahel.
                            Ja kuidas üldse vegasesse minekuga on,mingid ümberistumised värgid?
                            Kui normaalselt bronnid, et passima ei pea, lendab Tln-Helsinki 30min, Helsinki-NY 8h, NY-Las vegas kuskil 6h, ütleme jaamades 1h otsa tuleb kokku umbes 17-18h, hind peaks jääma 900 euro kanti.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #374
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Sounds good.Eks ma uurin järgmine nädal täpsemalt.

                              Aga see üks ots yep?Kui minna siis peaks tagasisõidu ka kohe ära bronnima pmst?

                              Sry,suht võõras värk see mulle.Vbl veits lollid küsimused :)

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #375
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                http://www.skyscanner.net/ see on päris asjalik leht, kust saad uurida hindu ja värke.

                                Comment

                                Working...