*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #346
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kas Ranka tabeli järgi saab idee järgi 6-maxi ka mängida, kui 6 positsiooni alles jätta või on mingid laiemad ranged 6-maxis?
    pisut liiga tightiks jääb, ise kasutasin nguyeni ja davidse antud %.

    võta stove ette ja teeb tabel vms endale.

    UTG 13.1% (ATo jäta esialgu välja)
    MP 14.6
    CO 24
    BTN 34.5
    blindidel peale limpereid raise 99+, ATs+, AQo+,(KQs).
    SB pealt stealida jne võid rohkem.

    selle rangega oled umbes 23/18.

    keegi spewmonkey vm võiks muidugi sõna sekka öelda.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #347
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      http://forumserver.twoplustwo.com/sh...77&postcount=2

      Imo alusta sellest. Positsioonide artikkel. Seal on mingid ranged olemas vastavalt vastastele to your left.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #348
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        guugelda "Ryan Fee's 6 Max NL Strategy Guide"

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #349
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...77&postcount=2

          Imo alusta sellest. Positsioonide artikkel. Seal on mingid ranged olemas vastavalt vastastele to your left.
          FR'i omad ei ole need?

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #350
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Sa oled ise üks FR :D

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #351
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              ROFL, Uus flopfmi osa (Y):D
              Sellega mlle meenus, et jürgen hell oli seal :D, esimest korda nägin seda venda, rofl....

              igastahes, uue flopfmi viimane pala on jürgeni tekst :D:D:D:D:D:DD ---- http://www.flop.fm/


              edit: LMAO, samal ajal rahvas irnub ja keevitab õlli-rummi..... wp jürgen
              Haha,hea tekst :D

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #352
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                +1 for jürgen hell for sure! too nuts

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #353
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  from the ground up videoseerias on hea alustusrange micro 6maxiks

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #354
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas con Vaata postitust
                    pisut liiga tightiks jääb, ise kasutasin nguyeni ja davidse antud %.

                    võta stove ette ja teeb tabel vms endale.

                    UTG 13.1% (ATo jäta esialgu välja)
                    MP 14.6
                    CO 24
                    BTN 34.5
                    blindidel peale limpereid raise 99+, ATs+, AQo+,(KQs).
                    SB pealt stealida jne võid rohkem.

                    selle rangega oled umbes 23/18.

                    keegi spewmonkey vm võiks muidugi sõna sekka öelda.
                    Alguses võib isegi törts tightim olla, aga ma arvan, et inwardi link on solid. .

                    Comment

                    • qjet
                      Grinder
                      • Apr 2009
                      • 806

                      #355
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      ou poisid, midagi on mul väga mäda. ma lihtsalt ei oska enam muud moodi mängida, kui sd joon langeb totaalselt. see kuu on asi paranenud 10k sample peale(mõlemad profitis), aga paluks abi. ma tean ise, et mu leak on totaalne agro monkey ja vahepeal muutus see juba "fancy play syndrome" teemaks, mille üle ma suutsin kontrolli võtta.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #356
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        i lol'd

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #357
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Sickest tiny veiled redline brag mis ma olen viimase 2a jooksul näinud.

                          Congratz.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #358
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Pliaaa kui haige leht :D.

                            Buy valimind.eu for 100 on GoDaddy via ExpiredDomains.com. This premium expired .eu domain is ideal for establishing a strong online identity.
                            Last edited by qbj0hn; 07.04.11, 23:03.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #359
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas qjet Vaata postitust
                              ou poisid, midagi on mul väga mäda. ma lihtsalt ei oska enam muud moodi mängida, kui sd joon langeb totaalselt. see kuu on asi paranenud 10k sample peale(mõlemad profitis), aga paluks abi. ma tean ise, et mu leak on totaalne agro monkey ja vahepeal muutus see juba "fancy play syndrome" teemaks, mille üle ma suutsin kontrolli võtta.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Mul läheb holdemis samamoodi graph:(
                              Omahas vastupidi.

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #360
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                tahaks kahele inimesele rootsi piletit(20apr läheks), kellelgi on siis pm ja öelge hind.

                                ostas lastakse nendega üle, ei viitsi isegi proovida seal.

                                Comment

                                Working...