*** APRILLI OFFTOPIC ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Comment
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE
siis ei hakka ütlema kellega tegu kui jalaga näkku tagumist ei näeAlgselt postitas KristjanLaas Vaata postitustei, aga kurb oleks lihtsalt.
Comment
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE
väga hea nagu ikka :DAlgselt postitas Priidix Vaata postitust
Comment
-
Comment
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE
Leatherass suudab teenida natuke rohkem kui 3,3x rake, aga näiteks nanonokole poleks see piirang probleemiks.Algselt postitas Char Vaata postitustGeneral rules of cashing out:
The policy of both the network and AK Poker Club is that every player has to generate rake of at least 30% worth of their withdrawn profit (or, in other words, players cannot cash out more than 3.33 times their generated rake).
mingi mõttetu süsteem seal pandud, et inimesed pmst su winrate on piiratud. irw
seega ei soovita tuba kellelegi
Comment
-
Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits
See on seal väike mure. Min BI on seal 10bb ja soft ise pakub kohe 10bb ja nii seal istuvad ka kõik mitte regid.
Comment

Comment