*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #61
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    ja kui on annad lõuga?
    labidaga pähe

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #62
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

      pigem kahju, et haigelt raha põletab?!

      ok, jõuti ette

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #63
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

        The Micros - Episode 4

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #64
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

          :D

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #65
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            ei, aga kurb oleks lihtsalt.
            siis ei hakka ütlema kellega tegu kui jalaga näkku tagumist ei näe

            Comment

            • Muusik
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 378

              #66
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
              The Micros - Episode 4

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              väga hea nagu ikka :D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #67
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                mul praegu koigest pohh .. keegi k2pp ,et l2heks tlna lennujama ja esimese lennule kus saab? ja oleks mingi paar n2dalat kadunud ja ainult jooks? ma oleks in

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #68
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                  väärt plaan küsi paari kuu pärastuuesti siis ehk on pappi

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #69
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    General rules of cashing out:
                    The policy of both the network and AK Poker Club is that every player has to generate rake of at least 30% worth of their withdrawn profit (or, in other words, players cannot cash out more than 3.33 times their generated rake).

                    mingi mõttetu süsteem seal pandud, et inimesed pmst su winrate on piiratud. irw
                    seega ei soovita tuba kellelegi
                    Leatherass suudab teenida natuke rohkem kui 3,3x rake, aga näiteks nanonokole poleks see piirang probleemiks.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #70
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                      mu juurde saab supermario võistlustele tulla kes teahba

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #71
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                        See on seal väike mure. Min BI on seal 10bb ja soft ise pakub kohe 10bb ja nii seal istuvad ka kõik mitte regid.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #72
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                          Comment

                          • albinar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2010
                            • 346

                            #73
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                            Istun siis nagu tavapäraselt nl5-te laudadesse ja mida ma näen:) Minu paremal käel istub lebovend :)

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #74
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                              kle jah proovisin fullringi 5k k2tt. 1BI miinuses. ei beadi seda ka.

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #75
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                                kõige ägedam smail üldse

                                Comment

                                Working...