Maailma vapustavad sündmused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #346
    Re: Maailma vapustavad sündmused

    Mis põhjusel mässatakse?

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #347
      Re: Maailma vapustavad sündmused

      Põhjust nagu erilist polegi. Sest Tottenhami intsidendist sai alguse, paar eelmist päeva olid rahutused suht kontrolli all.

      Rohkem kui 40 inimest on Londonis seoses vägivallatsemise, politsei ründamise, rüüstamise, röövimise, varastamise ja sõidukite süütamisega seoses vahi alla võetud.
      Last edited by erplander; 09.08.11, 01:02.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #348
        Re: Maailma vapustavad sündmused

        Minu meelest see Londoni rahutused on köömes selle kõrval(mitte päris..), mis toimub maailmamajanduses ja Euroopa suurriikidega. USA võlakriis, millest tulenevalt USA Euroopa ja ka Eestit on tabanud korralik börsilangus. Sahinad, et Hispaania ja Itaalia ei tule vb toime ja vajavad mingit abipaketti. Üsna huvitav jälgida tegelikult, mis saama hakkab.
        Last edited by inward; 09.08.11, 02:54.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #349
          Re: Maailma vapustavad sündmused

          Tõsiselt, ma topiks need märatsejad kaubalennuki peale ja viskaks kusagil Aafrika džungli kohal välja. Aprillirahutuste kangelastele oleks Siberi taiga õige koht olnud.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #350
            Re: Maailma vapustavad sündmused

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Minu meelest see Londoni rahutused on köömes selle kõrval(mitte päris..), mis toimub maailmamajanduses ja Euroopa suurriikidega. USA võlakriis, millest tulenevalt USA Euroopa ja ka Eestit on tabanud korralik börsilangus. Sahinad, et Hispaania ja Itaalia ei tule vb toime ja vajavad mingit abipaketti. Üsna huvitav jälgida tegelikult, mis saama hakkab.
            Põnev jah. Ütleme nii, et kokkuvõtteline sõnum, mida erinevad movementid on mõnda aega juba inimestele jaganud on siiski ühte auku - see samune auk kuhu me hetkel liigume. Kui maailma majandus variseks täielikult kokku, siis oleks mässud mitte ainult londonis. Tänavatel valitseks anarhia, poed tühjaks röövitud jne jne. Kerge ei saa olema mitte kellelgi.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #351
              Re: Maailma vapustavad sündmused

              Eestlastele peaks ikka tõsine näljavõru suu sümber tekkima, et tänavale juletaks tulla.
              Kohalikest sibulatest muidugi rääkimata, need läheksid ka niisama kambavaimus lammutama ja lõhkuma meie Eestit..

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #352
                Re: Maailma vapustavad sündmused

                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                Eestlastele peaks ikka tõsine näljavõru suu sümber tekkima, et tänavale juletaks tulla.
                Kohalikest sibulatest muidugi rääkimata, need läheksid ka niisama kambavaimus lammutama ja lõhkuma meie Eestit..
                Naljakas. See "meie eestit" kõlab mu jaoks samamoodi nagu "vsjö naze"

                Comment

                • air343
                  Julm Donk
                  • Apr 2010
                  • 50

                  #353
                  Re: Maailma vapustavad sündmused

                  Tõde Liibüast, vaadake ja mõelge... http://www.youtube.com/watch?v=aJURNC0e6Ek

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #354
                    Re: Maailma vapustavad sündmused

                    "Demokraatia" ei tule kunagi tasuta, keegi peab selle alati kinni maksma.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #355
                      Re: Maailma vapustavad sündmused

                      Algselt postitas air343 Vaata postitust
                      Tõde Liibüast, vaadake ja mõelge... http://www.youtube.com/watch?v=aJURNC0e6Ek
                      Mida öelda tahtsid? See peaks naljakates videotes olema mu meelest, mitte siin...

                      Comment

                      • JohannesJ
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 684

                        #356
                        Re: Maailma vapustavad sündmused

                        http://www.youtube.com/watch?v=cm4UE...eature=related see on vast õigem video kui see dnb si#t

                        Comment

                        Working...