Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.
Anonüümne või mitteanonüümne, see pole hetkel vähimalgi määral määrav, lihtsalt näitasin, et leidub veel inimesi, kel sarnane mulje jäänud.
Eks see ole lugeja otsustada, kui rumalaks või mitterumalaks mingit konkreetset kommentaari pidada.
Mina näiteks arvan, et mingi kommentaariumi halvustamine lihtsalt halvustamise mõttes, et ennast kuidagi tähtsamana näidata kui suvaline anonüümne netikommentaaror, ka just eriti kõrget intelligentsi ei näita.
imo
Algselt postitas mihkel88
Vaata postitust
Eks see ole lugeja otsustada, kui rumalaks või mitterumalaks mingit konkreetset kommentaari pidada.
Mina näiteks arvan, et mingi kommentaariumi halvustamine lihtsalt halvustamise mõttes, et ennast kuidagi tähtsamana näidata kui suvaline anonüümne netikommentaaror, ka just eriti kõrget intelligentsi ei näita.
imo
TC
Comment