***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #376
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    edit: tra vale teema, sry
    Last edited by jrgn hell; 10.08.13, 19:09.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #377
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      kuule, a kust osta saab? Selles mõttes, ta pakub soodsat hinda ja sealt osta ei saa. Mu reisibüroo sama hinnaga ei leia ja firmade kodulehelt on hinnad kõrgemad. ütle oma nipp

      ps! ega keegi reisibüroos kontakte ei oma?
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #378
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        kuule, a kust osta saab? Selles mõttes, ta pakub soodsat hinda ja sealt osta ei saa. Mu reisibüroo sama hinnaga ei leia ja firmade kodulehelt on hinnad kõrgemad. ütle oma nipp

        ps! ega keegi reisibüroos kontakte ei oma?
        see sait polegi mõeldud ostmiseks .. ta kammib l2bi erinevad pakkujad ja firmad .. ostmiseks ala kayak, expedia, amadeus, skyscanner jms jms ..
        Last edited by leits; 15.08.13, 17:53.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #379
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          saan aru, aga muudel saitidel ei ole sama hinnaga, mis seal. seega mõttetu leht imo
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #380
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            saan aru, aga muudel saitidel ei ole sama hinnaga, mis seal. seega mõttetu leht imo
            tegelt ikka on kui natukene yle keskmsie vaeva näha .. prolly oleneb ka reisist, kuid ma olen ala +-20€ price range alati saanud

            Comment

            • estdonk
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2011
              • 450

              #381
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Ütle täpselt mida sa otsid kuupäevad jms.
              või pane link

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #382
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Sama mure.

                Nt. võtan http://matrix.itasoftware.com/ saidilt Tallinn-London (LGW) 25.06.2014 one-way; 06.55am-10.10am; Economy klass ja hind on €72. AirBalticu koduleht näitab aga sama lennu ja sama klassi hinnaks €193.33.

                What is up?

                Comment

                • estdonk
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2011
                  • 450

                  #383
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Osta siis näiteks sama pileti www.lennupiletid.ee lehelt 74.08 EUR
                  kuigi arvan et ryaniga oleks soodsam.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #384
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    tegelt ikka on kui natukene yle keskmsie vaeva näha .. prolly oleneb ka reisist, kuid ma olen ala +-20€ price range alati saanud
                    mm ok, eks proovin veel. seal leidsin piletid 160€ 27 sept - 2. okt rix-müncen-rix. üks reisibüroo pakkus mulle sama asja 270€, teine 290€. copyisin neile seda, mis seal soovitati, öeldi, et seda klassi pole lufthansal saada kuni detsembrini. kodulehtedel vaadates olid hinnad 5x suuremad. skyscanner 220€ ehk ca 60€ rohkem kui seal.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • estdonk
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2011
                      • 450

                      #385
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Hetkel küll ei näe et alla 270 matrixist saaks. Seda ainult Lufthansaga.
                      Kõige odavam oleks LOT-iga

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #386
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        vaatasin ca nädal aega tagasi. sinna lufthansaga, tagasi LOT oli siis variant.
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • estdonk
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2011
                          • 450

                          #387
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Kui odavust taga ajad siis kombineeri parem Ryaniga Riiast või Tallinnast Stockholm Skavastasse ja sealt Memmingen (Munich West). Muidugi ei tea kus su lõpp-punkt on reisil.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #388
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Mängisin hiljuti Parahas päris hulgi pokkerit ja panen siia väikese ülevaate.
                            Peatänaval või läheduses on vähemalt 3-4 kasiinot, kus saab live mängida. Mängitakse ainult texast, omaha pole veel sinna jõudnud. Cash on põhiline 0.4/0.8€ kuni 2/4€ blindidega. Rake standard 5%, cap oli 8€. Min buy in 25bb.
                            Turniirid tuldusid pm enamus olema deepstack turbod nagu meil Paf live. Turnade rake oli "killer", näiteks 400+100, 500+100, 800+100(kohalikku, kurss 1eur-25 krooni), aga samas olid kõik 1 re-entryga, niiet polnud kõige hullem, kuid siiski. Igal turniiril oli garanteeritud auhinnafond.


                            Suur miinus on, et cashis võib laua taga suitsu teha, turniiri alal ei tehta lauas.
                            Pluss on see, et igas kasiinos ja igal turniiril pakutakse esimesel pausil tasuta süüa - võileivad, seapraad vms.
                            Cashis on karastusjoogid ja kerge alko unlimited tasuta.
                            Veel väga suur pluss - kõik(eranditult) diilerid olid väga-väga kiired ja professionaalsed.

                            Cash ja turniirid algavad igal pool 19.00, mõnes kasiinos käib cash 24/7.

                            Ise sain korra seal JJga neliku ja kui riveri panust ei callitud, siis viskasin ikkagi letti, kuna paar päeva tagasi olin näinud, kuidas üks mängija KKga Kxx laual all ini minnes tahtis endale nelikut "nõiduda". Sain selle eest mingi neliku boonuse 2500kr(ca 100eur). Kui küsimusi, andke teada.

                            Comment

                            • The_Meer
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 765

                              #389
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              kuda cashi tase tundus, palju turiste või regid omavahel?

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #390
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                no tase pidi ikka epic pask olema, kui mina juba reisi kulud tasa ja pealegi sain . pigem oskasid turistid mängida, kui kohalikud. välja arvata 2-3 noort regulari(a la 20-25a), kes iga õhtu kohal olid ja ma ei näinud neid nädala jooksul kordagi kaotamas. muidu ülejäänud seltskond ikka tegi liigutusi, mida eestis ei näe. meil on tase ikka kõrgem.
                                vanusepiir on 18a.

                                Comment

                                Working...