***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #271
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    sest lube ei ole
    tegija
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by peete82; 03.04.13, 07:32.

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #272
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      lastekodust oled?

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #273
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
        Pariis on siiani üks ilusamaid linnu, kus käinud. 1500-ga saad sinna ja ööbimise(mitte lux), süüa saad üle päeva(kui nädalaks minna), seega ei soovita selle eelarvega. Toit ja aktivitid on kallid.

        Palju on kiidetud Prahat. Vaatasin sinna hindu ja lähen juuli lõpp-aug algus ca 7-10 päevaks. Lennupiletid 170-190 nägu, ööbimine linna südames 300-400 eur kahene tuba heas hotellis(8 ööd)

        tänud info/ soovituste eest. Praha peale peab täitsa mõtlema. vaatasin, et ryanair viib marokosse ka, on kellelgi sealse kohta kogemusi?

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #274
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
          tegija
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Algselt postitas Konso Vaata postitust
          lastekodust oled?
          head killuvennad olete. Oma nime alt ka nii kõvad mehed?

          kui isiklik antipaatia, siis olge meheks, pm kontakt, saame kokku ja arutame. Mis te siin online ikka kiibitsete

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #275
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Soovitaks türki, küllaltki odav, mais-juunis pole tippaeg ja 30 kraadi sooja, ujuda saad veel rahulikult + vaatamisväärsusi palju. Võtad kõik hinnas hotelli, siis pole vaja söögiprst muretseda ja sina hinnavahemik peaks selle väljakannatama.

            Väike näide:
            Lastminute.ee reisibüroo valikus on viimase hetke reisid, odavad lennupileteid, odavad reisid, kõik hinnas reisid, aastavahetuse reisid ja kuumad puhkusereisd. Leia parim reisiplaan ja broneeri kohe,Tourestiga!

            Comment

            • ussdoktor
              Julm Donk
              • Apr 2011
              • 76

              #276
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
              Soovitaks türki, küllaltki odav, mais-juunis pole tippaeg ja 30 kraadi sooja, ujuda saad veel rahulikult + vaatamisväärsusi palju. Võtad kõik hinnas hotelli, siis pole vaja söögiprst muretseda ja sina hinnavahemik peaks selle väljakannatama.

              Väike näide:
              http://www.lastminute.ee/reis/136497...38001364976067
              ainuke jama, et türklasi palju ju :D Euroopas on mõistlik kultuur ja valged inimesed ümberringi. Just sayin'.

              Comment

              • raidov
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 436

                #277
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                just, piletid väganormaalse hinnaga, eriti nädala sees
                Kus juures mitte nende kodukalt vaid piletisaitidelt ostes on veel 2x odavam :D

                @karupoeg... ryanairiga londonisse... londonis natuke aega, siis megabusil on praegu suht solid kampaania:

                Megabus.com currently has a sale (unadvertised) with seats for only £1/€1 on the entire route network for travel between May – October 2013.
                The booking fee is 50p per booking. If you book several travel at one time, you have to pay the booking fee just once.
                It’s surely not the most comfortable way to travel but the price is a stunner though: 1£/€1 for a one way ticket is really, really convenient. Another plus: 20 kg of baggage are included and you´ll be riding from city centre to city centre, whereas flying almost always means transfers, which usually cost extra.
                Click here to book online with Megabus.com

                Sellega näiteks Amsterdami, seal 2 päeva sealt pariisi seal paar päeva ja siis tagasi.. Saad mega euroopa kultuuritripi, hotellidega vaatad ja otsid ka veits mingeid diile, ostad mingeid päevapakkumiste toidu vouchereid ka, saad 1.5k€ eest londoni, amsterdami, pariisi koos naisega mingi 7-10päevase väga mega tripi...

                Bussiga obv veits tüütu reisida, aga London- Paris 7.5h ei ole nii hullu midagi, kui naisega 2 kesi 3€ eest saad :D

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #278
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  head killuvennad olete. Oma nime alt ka nii kõvad mehed?

                  kui isiklik antipaatia, siis olge meheks, pm kontakt, saame kokku ja arutame. Mis te siin online ikka kiibitsete
                  Ei ole antipaatiat, minu küsimus oli mõeldud peete82-le. Tal on mingi mure teiste inimeste rahakoti päritolu kohta.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #279
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Algselt postitas ussdoktor Vaata postitust
                    ainuke jama, et türklasi palju ju :D Euroopas on mõistlik kultuur ja valged inimesed ümberringi. Just sayin'.
                    Soe on ja ega türklased sega, türgis on pigem peavaluks venelased.

                    Samas Euroopaski on õudne, käisin just Berliinis muuseumis seda Nosferatu pead vaatamas ja löödi selline alarm lahti ja taheti läbi otsida, kui võõras keeles piletijärjekorras olime. Luurati veel pikalt järgi:D

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #280
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Algselt postitas Konso Vaata postitust
                      Ei ole antipaatiat, minu küsimus oli mõeldud peete82-le. Tal on mingi mure teiste inimeste rahakoti päritolu kohta.
                      peete kibestumus on teada jah.

                      Aga minupoolsed vabandused, sain sinust valesti aru.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #281
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        teistele tänud mõtete eest :)

                        Tbh see türgi variant meeldib kõige paremini, sest pigem vist sooviks rannas lebotada ja 24/7 väikse vine all olla. Nende bussi-ja autotrippidega on see kehv, et tagasi tulles on tunne justkui vajaksid puhkust puhkusest :(

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #282
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Algselt postitas ussdoktor Vaata postitust
                          ainuke jama, et türklasi palju ju :D Euroopas on mõistlik kultuur ja valged inimesed ümberringi. Just sayin'.
                          Türgi on jah selline koht, kus jubedalt küünarnukist varukast sikutama hakkavad ja enne ära ei lase kui midagi ostad. Ma võtsin muidugi kõige suurema maa-alaga hotelli, kus oli kõik vajalik olemas ja jalga sealt territooriumilt välja ei tõstnudki. Väga meeldis :D

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #283
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            teistele tänud mõtete eest :)

                            Tbh see türgi variant meeldib kõige paremini, sest pigem vist sooviks rannas lebotada ja 24/7 väikse vine all olla. Nende bussi-ja autotrippidega on see kehv, et tagasi tulles on tunne justkui vajaksid puhkust puhkusest :(
                            Võtadki all inclusive paketi ja sellise hotelli, millel on privaatrand. Mai mäletagi enam kas ma olin seal nädala või kaks ja kas oli 4 v 5 tärni aga kallis see nüüd küll ei olnud. Pakun, et umbes 400£. Hirmus suur territoorium koos kõikvõimalike palliväljakute ja veeatraktsioonidega + oma rand.

                            Mul õde käis eelmine sügis ja kurtis, et väljas polnud üldse odav käia, mingi 3€ õlu jne.
                            Last edited by vennike; 03.04.13, 11:33.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #284
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              peete kibestumus on teada jah.

                              Aga minupoolsed vabandused, sain sinust valesti aru.
                              lol
                              ei ole mingit kibestumust, vähemalt kord aastas käin ka ise soojal maal ning saan suurepäraselt hakkama.
                              aga näib, et trollimine tabas jälle märki.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #285
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                                lol
                                ei ole mingit kibestumust, vähemalt kord aastas käin ka ise soojal maal ning saan suurepäraselt hakkama.
                                aga näib, et trollimine tabas jälle märki.
                                tuletades meelde su eelnevaid sõnavõtte, siis sa võid neid "lol"-e ja trollimise viiteid panna palju tahad. mindset on sul paigast ära.

                                ja see ei ole minu suunas sul esimene kord. Seega kui sul on midagi arutada, siis minugi poolest, saame kokku ja ajame asjad joonde. Aga minu ema jäta järgmine kord oma "trollimisest" välja.

                                Comment

                                Working...