***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #16
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    tln-budapest otseliini minu teada ei ole ja alla 200€ on suht hea hind juba
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #17
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      tln-budapest otseliini minu teada ei ole ja alla 200€ on suht hea hind juba
      võtsin suvalised kuupäevd juunis: 142 euri tln - budapest (vahemaandumine riias) .. kell 1 jõuab budapesti .. seda ei viitsind uurida mis kell budapestist lennuk edasi läheb ..

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #18
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Las Vegasesse $447 on edasi-tagasi?:O

        WSOP 2012, here i come:P
        Last edited by Ecuador13; 08.11.11, 15:29.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #19
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
          Las Vegasesse $447 on edasi-tagasi?:O

          WSOP 2012, here i come:P
          kus mis :D?

          Mehed, rääkide reisikindlustusest? Kas iizi.net on hea valik, või kuskil on veel parem/soodsam

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #20
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
            Las Vegasesse $447 on edasi-tagasi?:O

            WSOP 2012, here i come:P
            jah edasi tagasi .. ma siin migni päeav kombineerisin .. alla 500 euro törts tuli tallinn - las vegas - tallinn

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #21
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              kus mis :D?

              Mehed, rääkide reisikindlustusest? Kas iizi.net on hea valik, või kuskil on veel parem/soodsam
              kui sul kuskil käppa sees pole ja päris igalt kindlustusfirmalt eraldi pakkumist küsida ei viitsi, siis iizi peaks kõige mõistliikum olema, sest minu teada iizi ongi lihtsalt vahendaja. Muidu mina austraaliasse tulin, siis tegin omale ergos ja sain ca 75euriga aastaks kindlustuse, aga see oli tutvuse kaudu.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #22
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                tln-budapest otseliini minu teada ei ole ja alla 200€ on suht hea hind juba
                võtsin suvalise aja Riia-Budapest (1. juuni 2012). AirBalticul otselend 2h20min @ 55€
                Last edited by hotcocacola; 09.11.11, 04:52.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #23
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  rofl so?:D ma räägin, et tln-buda pole :D
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #24
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                    Omal plaanis minna jaanuaris Malaisiasse, maandun Kuala Lumpuris, aga ilmselt paari päeva jooksul lähen edasi Langkawi saarele, kui keegi varem Malaisiat kõlastanud on siis võiks rääkida oma kogemustest, eriti tahaks hinna võrdlusi Tai ja Baliga.
                    Bali pole midagi erilist kui nüüd aus olla. Suht kallis (normaalne hotell al. 150$ öö, korralik söömaaeg poolkõvas kohas koos paari õllega al 15$ näkku, õlu tänaval 2$ pisike 3,5$ suur.) Rannad pole ka teab, mis ilusad. Raiped oma alkot ei aja peale peale Bintangi ja mingi yhe kange alko, mis juua nagunii ei kõlba. Jaanuaris lähen uurin Filipiine, äkki on ägedam.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #25
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Trip.ee koondab kokku kõik reisimiseks vajaliku: reisijate kogemused ja reisisoovitused, reisiideed, odavad piletid, reisikaaslaste otsingu ja reisivarustuse ost ja müük


                      suht timm pakkumine kariibide poole peale

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #26
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Ooo jaaa. Hea leid. Mingi aeg on St Martinis tummised 1-2k turnad...:D

                        Btw, dongine küsimus, aga kas nendel pikamaa lendudel on economy classi pilet asjalik? (rohkem ruumi, mugavam iste, telekas, nett, jnejne?). Siiamaani ma olen lennanud vaid 2-3h vahemaid ja seda odavlennufirmadega/väikeste lennukitega.

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #27
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Ooo jaaa. Hea leid. Mingi aeg on St Martinis tummised 1-2k turnad...:D

                          Btw, dongine küsimus, aga kas nendel pikamaa lendudel on economy classi pilet asjalik? (rohkem ruumi, mugavam iste, telekas, nett, jnejne?). Siiamaani ma olen lennanud vaid 2-3h vahemaid ja seda odavlennufirmadega/väikeste lennukitega.
                          pikamaalendudel kasutatakse enamasti ainult suuri lennukeid(747, A380...). Ja neil kõigil olemas economy klassis piisavalt ruumi, kõiksugu filmid, seriaalid asjad, söögid hinna sees värki.

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #28
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Jaanuaris lähen uurin Filipiine, äkki on ägedam.
                            Endal sama plaan, mis saari plaanid? Bali on liiga turistilõks, kui oled valge siis oled rikas mentaliteet.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #29
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Algselt postitas reggie Vaata postitust
                              Endal sama plaan, mis saari plaanid? Bali on liiga turistilõks, kui oled valge siis oled rikas mentaliteet.
                              24-29.01 Boracay 29.01-8.02 Palawan. Boracay pidi samasugune turistilõks olema muidugi, aga rannad kordades paremad.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #30
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                lähen reedel paariks päevaks portugali, portosse. on midagi, mida kindlasti peaks külastama? endal hetkel aint üks asi plaanis :
                                FC Porto - SC Braga - Estádio do Dragão - 18:15 - 27 November - 25€
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...