*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1876
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas vass Vaata postitust
    ja see on? siuke lõng peas, et peaks ka kiirkorras enne nv-d asja korda ajama


    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Codecci, tee cashout ja aita oma südamedaam hädast välja. http://www.elu24.ee/?id=411733
    korter saab mõnusalt reklaami

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #1877
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      omg tehke graafikute teema ära.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #1878
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        nädal aega ootasin pokerheavenist cashouti, nüüd ei saa FTP emaili vahetada kuna see on "kasutuses"(not) ja seetõttu ei saa MBst depoda.
        ehk on lootust järgmise nädala alguses mängida jälle -_-


        korralik tilt

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1879
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas con Vaata postitust
          nädal aega ootasin pokerheavenist cashouti, nüüd ei saa FTP emaili vahetada kuna see on "kasutuses"(not) ja seetõttu ei saa MBst depoda.
          ehk on lootust järgmise nädala alguses mängida jälle -_-


          korralik tilt
          ja jälle põhjust võtta :)

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #1880
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas con Vaata postitust
            nädal aega ootasin pokerheavenist cashouti, nüüd ei saa FTP emaili vahetada kuna see on "kasutuses"(not) ja seetõttu ei saa MBst depoda.
            ehk on lootust järgmise nädala alguses mängida jälle -_-


            korralik tilt
            imo saab mb mitu e-maili regada paned selle e-maili lisaks mb mis sul ftp on ja peaks bueno olema:)

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #1881
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              ty
              päevane deposit limiit on täis(failed attemptist(wtf)) aga homme saab vast juba depoda.

              E://login email jääb siiski samaks

              E2// support vastas, raha kontol(:
              Last edited by con; 31.03.11, 17:03.

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #1882
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Üks pädev kommenteerija tänasel artiklil!


                mi, 31.03.2011 14:26
                spordis on nii, et tugevam, osavam, kiirem, kogenum jne võidab võistluse - on nn selged favoriidid, kelle vahel lähevad medalid ja auhinnad jagamisele. pokkeriturniiril pole aga võimalik kahte-kolme selget favoriiti eristada, kuna pokkeris on 90% osakaal õnnel ja vaid 10% oskustel - see 10% tekitabki pokkeri liigitamisel segadust ja vaidlust, kuna pika perioodi vältel on võimalik oskuslikumal mängijal seda 10% eelist ära kasutada ning rahalises mõttes plussi jääda. See aga eeldab kümneid turniire, sadu tunde ja kümneid tuhandeid mängitud jaotusi.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1883
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  No väääääääääääga palju ta mööda ei pannud ehk siis %-dega "kergelt" :D Õnn on ja jääb ka ju siia mängu :)

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #1884
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Yea right 90% õnn.I lol'd.Või on tõesti turna pokker siuke luckboximine?

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #1885
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Kuhu treeningsaidile kasutaja teha, mänguks nl100-400 FR, varasemad kogemused puuduvad, andke soovitusi.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1886
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        CR/dragthebar minu lemmikud ... CR rask obv on superm2n seletaja

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #1887
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Rask on jah väga hea seletaja. Mulle endale meeldib leatherass ka, kes on muidugi 6-max mees. Newmanmi DC-st on suur FR crushija, aga live videotes seletus on kuidagi lahja. Mingid replayeriga videod olid samas päris head.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #1888
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            CR tundub solid, aga kui pikaks võtta, kõige odavam lõbu just pole, arvestades sign up feed. Aastaks ja asi ants?

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #1889
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                              CR tundub solid, aga kui pikaks võtta, kõige odavam lõbu just pole, arvestades sign up feed. Aastaks ja asi ants?
                              Sa Full Tildis ei mängi? Teed seal iga kuu mingi 5k pinkti ja CR saad jumalamuidu kauba peale.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #1890
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Yea right 90% õnn.I lol'd.Või on tõesti turna pokker siuke luckboximine?
                                mõni leht tagasi - tanel padari esimene suur turna vs henri käsper, esimene jõudis teise päeva, teine aga mängis 12min. mttsid peab ikka korraliku persetäie mängima, et skill esile tuleks. ok liiga obv post..

                                Comment

                                Working...