Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
SN-i ei ütle,aga eestlane NL100 reg hit and runner kui loed seda siis söö si**a.
HU-d tegime siis,mitte täis lauast jooksu see pohhui.
Kui sa HU-d ei tee tühjas lauas ühegi regiga,et lauda käima saada mida sa istud sinna lauda siis maha üldse?!?!Ja kui fishi saan siis hüppab insta paremale lauda mulle.FU!
SN-i ei ütle,aga eestlane NL100 reg hit and runner kui loed seda siis söö si**a.
HU-d tegime siis,mitte täis lauast jooksu see pohhui.
Kui sa HU-d ei tee tühjas lauas ühegi regiga,et lauda käima saada mida sa istud sinna lauda siis maha üldse?!?!Ja kui fishi saan siis hüppab insta paremale lauda mulle.FU!
TC
Comment