*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #871
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    tnx, vaatasin, et endalgi oli 45+Gb, nüüd kohe sodi vähem.
    mul see vaid mingi 30mb suur... krt mul läppari kõvakas mingi 60gb vaid suur..varsti enam ei mahu midagi peale :S

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #872
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      5 päeva järjest grindinud ja nädal aega kaine. Omaette saavutus. Tonight we praise alcohol!

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #873
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        keegi oskab seletada, miks sellel videol miljon vaatamist on? :D

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #874
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas lebovend Vaata postitust
          keegi oskab seletada, miks sellel videol miljon vaatamist on? :D
          http://www.youtube.com/watch?v=-z4iw...eature=related
          täpselt. cofe time for talk in english vms on vähemalt viis korda naljakam. : D

          Comment

          • JaanusX
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2010
            • 392

            #875
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Ai viiul... no krt... olete käinud kasinnis ja pokkerit mänginud automaadi taga eks... türida hekki... vähem tuleb juua... or not... asi selline et vajusin kasinni - täis kui templi elevant ja kabi poolenisti panges juba... ciskasin aparaati mingi ühiku ja tagusin jummmala lampi seal.... duublisse kõik.... ja siis läksin mingi seletamatul põhjusel tilti ja tekkis kinnisidee et krt ma pean duublis saama esimeseks kaardiks 2-4 ja siis selle üle lööma... enne duubeldamist ei lõpeta ( teate küll esimene kaart mille peate järgneva 4 kaardi seast kõrgema valima)ja no taf´gusin ja asja ei tulnud ja siis läksin ulme närvi ja tagusin mingi tripsi vms saades kohe duublisse and over and over again.... õnneks oli sõbrapoiss läheduses kes sõna otseses mõttes mind pikali jooksis kuna olin enda teadmata mingi 10´+x duublisse lasknud ja võitnud nii et tahtsin peaaegu 1600+ euri duublisse jälle lüüa... sick.... igastahes niitis ta mind maha vajutas cashoudi ja tõi mind maapeale tagasi nö.... enivei 400 sõpsile ja kodupoole ajama... kusjuures oma 2-3-4 ma esimeseks kaardiks ei saanudki :D ja sõps arvas et ma olevat vist löönud duublisse järjest suisa 11-14 korda ja võitnud:D.... jah elu on lill kui sees on promill...

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #876
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              ärge selliste lollustega tegelege. muide, kui 1e lüüa 10 x duublisse peaks olema peaks olema 1024 e.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #877
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Selle mängija wallil olev alltpoolt neljas kommentaar: http://www.pokertableratings.com/abs...search/CHEZZ75

                Huvitav, kas see on fake või mitte?

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #878
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Ma ei kujuta mis asd342&54342 story oleks siit tulnud kui sa selle kaotanud oleksid

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #879
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #880
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #881
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Öäh. Viimane kord kui ma peale õlle joomist hakkan vett jooma, et kaine olla grindimise jaoks. Normaalne migreen tuleb alati.

                        Comment

                        • qjet
                          Grinder
                          • Apr 2009
                          • 806

                          #882
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          pregu vaatan pornot ja ikka lebo teema. bangbus.com. ikka sihukest teemat tüübid lasevad läbi

                          Comment

                          • qjet
                            Grinder
                            • Apr 2009
                            • 806

                            #883
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            tra ka sõbra pool. hakkaab mingi koletis seletama. jumal tänatud, et mu eneseväärikus nii hea on. muidu oleks sital näo nii täis sõimanud, et litakal endal kah suu oleks kinni olnud. oi *****, kuidas ma sihukesi egoistist naisi vihkan. MINGU KÕIK SELLISED NAISED P****E,, V***U, *****, S****A, P****E, S**AHAISU SISSE JNE. litstsil suu kah veel haises
                            Last edited by Tarmonator; 13.03.11, 10:09. Põhjus: natuke kole jutt

                            Comment

                            • qjet
                              Grinder
                              • Apr 2009
                              • 806

                              #884
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              vabandan roppsõnade pärast. aga mõni inimene suudab närvi nii keema ajada

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #885
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Irw, kui kunagi oli mu vaielamatu lemmikblog privadori oma siis tänasel päevak vist Keissi oma. Tsitaat ta blogist: "Mingi Põhja Aafrika põgeniku välimusega somm raisib allinni oma".

                                Comment

                                Working...