*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #841
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Keegi teab, kust ma võiksin leida statistikat Ameerika autode impordi kohta Eestisse? Statistikaameti ja maanteeameti koduleheküljelt ei leidnud midagi

    Comment

    • numnuts
      Grinder
      • Dec 2010
      • 846

      #842
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      tundub, et mitte. mõned kuud tagasi oli mingi lõpumüük vms. 1250FPP eest sai neid pusasid (kui mõtlesid allolevat eset)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Jah, sedasama mõtlesingi. Mingi hetk liikus veel selliseid kus teisel rinnal oli EPT logo aga see normaalsem. Any idea kellelgi, kus oleks võimalik siiski hankida endale üks selline?

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #843
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        ebayst ehk? :D

        aga seal Starsi poes on 3k FPP eest palju kenam pusa müügis.

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #844
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          ebayst ehk? :D

          aga seal Starsi poes on 3k FPP eest palju kenam pusa müügis.
          Zip-Up Bamboo Hoodie with iPod Pocket?

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #845
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            jep see sama. pole ise enda silmaga näinud, aga piltide pealt tundub kenam. endal see jacket olemas ja ei ole väga kena imo. pole kordagi kandnud küll.

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #846
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              ehh, pole kordagi kandnud? Äkki saame siis kaubale? Kui on S või M suurus..

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #847
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                suurus L, aga ma ei viitsiks üle Eesti pakke saatma hakata. kui oled huvitatud ja tuleksid Tartusse järgi, siis miks mitte. : D

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #848
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Olen Tartus. Aga L on ilmselt kindlasti suur :/ Lodendavad asja ka ei taha selga.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #849
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    võimalik, et kellelgi siin foorumis on S või M suurus üle. :)

                    viska ostu/müügi foorumisse oma teema üles ja äkki leiad müüja.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #850
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      http://www.city24.ee/client/city24cl...nel=feed_delfi vs. http://www.city24.ee/kinnisvara/korter/814243 ?

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #851
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        PostgresSQL on kahtlaselt suur (30+GB). Kas see peabki nii kobakas olema ning kas annab andmeid kaotama midagi ette võtta, et see nii palju ruumi ei võtaks?

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #852
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                          Keegi teab, kust ma võiksin leida statistikat Ameerika autode impordi kohta Eestisse? Statistikaameti ja maanteeameti koduleheküljelt ei leidnud midagi
                          Mis sind konkreetsemalt huvitab? Vb saan aidata.

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #853
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            kustuta ära :)

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #854
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Kuim a purgen käed hems ära ytleme selle kuu käed starsist, kas siis see kajastub mu kuu kasumis ka, et see mis starsist võidetud, seda enam ei näita selle kuu kasumi all=?

                              Kood:
                              Note: Purging does not delete the hand completely; it just deletes the hand history details but keeps the stats in the database. Once you purge a hand, you cannot view the hand history or view it in the Replayer. The main advantage to purging is it frees up disk space without losing stats.
                              Seega nagu tulemustes peaksid võidud alles jääma?

                              Krt ikak ei jäänd, samas ta lasi ca 10k kätt aint maha, need nö minu enda mängitud köäed? mis moodi ma "trackitud" kätest lahti saan, mis sai sisse lastud?
                              Last edited by leits; 12.03.11, 16:12.

                              Comment

                              • minbetmillionaire
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 363

                                #855
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                lol öelge veel et soomlased ei ole lollid, ema ütles et apteegid on jooditablettidest tühjaks ostetud ja osades poodides oldi isegi inimesi evakueeritud kui teade tuumajaama plahvatusest tuli

                                Comment

                                Working...