Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
kes veel ei tea siis u. kl 7 hommikul oli jaapanis 7.9 maavärin+tsunami, epitsenter 20km tokyost
[YOUTUBE]WPFdGH-V1J8&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
kes veel ei tea siis u. kl 7 hommikul oli jaapanis 7.9 maavärin+tsunami, epitsenter 20km tokyost
[YOUTUBE]WPFdGH-V1J8&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
Comment