*** MÄRTSI OFFTOPIC***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Passin sõjaväekomisjoni ukse taga ja loen ja hakkasin kõva häälega naerma @ "instructional videos on BRM and ring game Omaha"Algselt postitas Relamz Vaata postitustei näe pilte enam :( bandwidth exceeded
EDIT: siin olemas http://forumserver.twoplustwo.com/29...78/index7.html
edit: kriminaalse minevikuga võõrkeelsed kodanikud nüüd pahased siin, et segan neid.
edit2: edit oli nali, esimene pool.
Comment
-
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
LOL, seal süsteem millega ei kaota , võitad enamus korrad vahel tuleb ka viik:DAlgselt postitas bounce Vaata postitust
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
viimane kaart jagatakse ühiskondlik.Algselt postitas low-flow Vaata postitustMis siis saab 7 kaardiga mängus(stud, razz jne.), kui kõik 8 mängijat tahavad tahavad käe lõpuni osaleda, 4 kaari tahaks nagu puudu tulla...
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Polnud näinud
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)[YOUTUBE]XeRCqUQGFek[/YOUTUBE]
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Nope, fishide eesmärk on alati eduseisus rahad sisse saada. Võitjad mõistavad underdog oddse.Algselt postitas Dzuu Vaata postitustPõhimõtteliselt on pokkeri point alati eduseisu rahad sisse saada, eks ? Ometi on juba kuu aega jutti võimatu võita, mingi 70/30 olukorrad alati tõmmatakse kott pähe, flippidest rääkimata :/
Tore on vahest halada ka :)
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Eem, ei hammustand läbi, valgusta mind palun :)Algselt postitas Codecci Vaata postitustNope, fishide eesmärk on alati eduseisus rahad sisse saada. Võitjad mõistavad underdog oddse.
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
kõvvAlgselt postitas Jack Jones Vaata postitustPolnud näinud
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)[YOUTUBE]XeRCqUQGFek[/YOUTUBE]
Comment

Comment