*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #646
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas Platinum Vaata postitust
    Keegi teab mis pidu? kus?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Saku Suurhallis. Mingi reivilaadne üritus oli.

    Comment

    • armand0
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 358

      #647
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas valustyng Vaata postitust
      see 17 aastane pole vist ainus kellel probleemid nendest finalistidest, ühel tüübil veel seal acc blockitud:)
      Mille eest ?

      Aga ma annaks küll sellele 17 aastasele raha kätte.Ta ikkagi võitis selle ausalt ja nägi vaeva.

      Kui aus olla ,siis ka mina mängisin internetis pokerit 15-16aastaselt ,aga vähemalt ma ei olnud nii loll et täiesti vale nimega mängisin.
      Esimesed live mängud tegin 14-15aastasena ja siis hakkasin starsis playmoneyle mängima ja hiljem tegin ka 10-30$deposiidid mille muidugi maha gamblisin.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #648
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas armand0 Vaata postitust
        Mille eest ?

        Aga ma annaks küll sellele 17 aastasele raha kätte.Ta ikkagi võitis selle ausalt ja nägi vaeva.

        Kui aus olla ,siis ka mina mängisin internetis pokerit 15-16aastaselt ,aga vähemalt ma ei olnud nii loll et täiesti vale nimega mängisin.
        Esimesed live mängud tegin 14-15aastasena ja siis hakkasin starsis playmoneyle mängima ja hiljem tegin ka 10-30$deposiidid mille muidugi maha gamblisin.
        Kui sa mõtled vale nime all mängimisena vanema andmetega mängimist, siis see on just alaealisena mängides tark tegu.

        Comment

        • armand0
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 358

          #649
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Kui sa mõtled vale nime all mängimisena vanema andmetega mängimist, siis see on just alaealisena mängides tark tegu.
          no ma mängisin enda õe nimega.

          aga nii palju kui ma lugesin olin tal täiesti valed andmed ,kus ta oli "19" aastane.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #650
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***


            keegi teab kust kohast see lõik pärit on?

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #651
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas Platinum Vaata postitust
              Keegi teab mis pidu? kus?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Tallinna Pirate Station ei ole?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #652
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Nope, pidu toimus küll Saku Suurhallis aga nimeks 5th Element

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #653
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Videos kõlanud esimese laulu nime teab keegi ?

                  Comment

                  • Dzuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 445

                    #654
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Põhimõtteliselt on pokkeri point alati eduseisu rahad sisse saada, eks ? Ometi on juba kuu aega jutti võimatu võita, mingi 70/30 olukorrad alati tõmmatakse kott pähe, flippidest rääkimata :/

                    Tore on vahest halada ka :)

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #655
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      muusika taustal ka eksitav, flaikul on metalheadzi logo, tegu trummi labeliga.

                      /nvm, mitu areeni oli
                      Last edited by con; 09.03.11, 19:12.

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #656
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
                        Põhimõtteliselt on pokkeri point alati eduseisu rahad sisse saada, eks ? Ometi on juba kuu aega jutti võimatu võita, mingi 70/30 olukorrad alati tõmmatakse kott pähe, flippidest rääkimata :/

                        Tore on vahest halada ka :)
                        Kui EV joon on hea winratega, siis ei ole m6tet halada. Kui oled aastaid olnud pokkerifoorumi liige, vaatanud erinevaid videosid, lugenud pokkeriraamatuid ja ykski joon ei beadi 0, vot siis tasub halada :D

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #657
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
                          Põhimõtteliselt on pokkeri point alati eduseisu rahad sisse saada, eks ? Ometi on juba kuu aega jutti võimatu võita, mingi 70/30 olukorrad alati tõmmatakse kott pähe, flippidest rääkimata :/

                          Tore on vahest halada ka :)
                          Lahe jah, aga selleks on meil eraldi teema olemas. Palun sinna pöörduda.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #658
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                            Lahe jah, aga selleks on meil eraldi teema olemas. Palun sinna pöörduda.
                            said mõne biidi, et kuri v2

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #659
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Vaatan, et Tarmo viimaselajal üldse kuri kogaueg. FTP teemas ajas mingit arvuti jama :)

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #660
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...