Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Kui keegi railida tahab mikogost visake PM.Üritasin videot teha,aga mul nii juust arvuti ikka ja laggib julmalt.
Mängin pikalt täna,9 lauda NL50 FR FTP-s siis.
Ja kui keegi märkab,et ma kuulan vaido neigaust,siis ei ma pole gay lihtsalt kõva laul :D:D
Kui keegi railida tahab mikogost visake PM.Üritasin videot teha,aga mul nii juust arvuti ikka ja laggib julmalt.
Mängin pikalt täna,9 lauda NL50 FR FTP-s siis.
Ja kui keegi märkab,et ma kuulan vaido neigaust,siis ei ma pole gay lihtsalt kõva laul :D:D
Comment