>>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!! >>>

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #16
    Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

    kvalifitseerub? http://www.youtube.com/watch?v=TK2uvPr_rWQ

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #17
      Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

      Jaa, olid ilusad ajad kui telkust tulid kaptenid Klos ja Tenkeš, koer Civili seiklused, Kaalul on rohkem kui elu, Neli tankisti ja koer ning tiinekate südameid murdis Saksa DV iniaanlane Gojko Mitic. Pühapäevahommikuti näidati vapraid sõjamehi teenimas Nõukogude Liitu. Nostalgia.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #18
        Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #19
          Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          nu pogodi saundträkki

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #20
            Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Jaa, olid ilusad ajad kui telkust tulid kaptenid Klos ja Tenkeš, koer Civili seiklused, Kaalul on rohkem kui elu, Neli tankisti ja koer ning tiinekate südameid murdis Saksa DV iniaanlane Gojko Mitic. Pühapäevahommikuti näidati vapraid sõjamehi teenimas Nõukogude Liitu. Nostalgia.
            Ei tasu liiga kiitma ka seda aega hakata. See oli ikkagi üks inimajaloo haiglasemaid eksperimente, mis siin 50 aastat toimus. Mis ei tähenda muidugi, et ka tol ajal esteetiliselt nauditavaid asju ei loodud.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #21
              Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Väike psühhodeeliline multikas, kahjuks vene keeles, aga lummav.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #22
                Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #23
                  Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                  rahvavaenlane, las ma arvan - su sünniaasta on 1985 (äärmisel juhul 1984)? :)

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #24
                    Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    rahvavaenlane, las ma arvan - su sünniaasta on 1985 (äärmisel juhul 1984)? :)
                    Kui õigesti mäletan, siis peaks vist 197x olema? Samas ma ei olnud siis väga kaine, kui see vanem härra sellest rääkis...

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #25
                      Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                      Bljat, misread siis... Pildi pealt tundus küll 20-ndates

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #26
                        Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #27
                          Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                          very nice andu

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #28
                            Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Kui õigesti mäletan, siis peaks vist 197x olema? Samas ma ei olnud siis väga kaine, kui see vanem härra sellest rääkis...
                            irww. 1976 jah.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #29
                              Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              irww. 1976 jah.
                              Oktoobrilaps ja pioneer olid ?

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #30
                                Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Oktoobrilaps ja pioneer olid ?
                                oktoobrilaps, seda ma ei mäleta. ilmselt mitte. pioneeriks võeti minust aasta vanemad kohustuslikult vist ja kui meie pidime astuma siis oli vabatahtlik. minu meelest ei astunud minu klassist ja ka paraleelist mitte keegi. minust siis aasta või 2 nooremad hakkasid juba skautlusega möllama.

                                Comment

                                Working...