>>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!! >>>

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #31
    Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

    Ma aasta noorem ja oktoobrilapse märk topiti imo kõigile rinda. Punased rätikud saime ka aga pikema kandmiseni minu mäletamist mööda ei jõudnud.

    See on meeles, et kui klassivend 86 või 87 õpetajalt sinimustvalge kohta küsis oli vastuseks mökk-mökk. Seega tuli kodus vanaema käest järele uurida.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #32
      Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

      ma saan tegelikult klassipiltide pealt järele vaadata, et kas olid oktoobrilapse märgid kellelgi rinnas. ma ise ei mäleta selle oktoobrilapse kohta mitte kõige vähematki. aga jah, pioneeriks ei astunud minu klassis mitte keegi. kui ma hakkan praegu mõtlema, siis see oleks pidanud juhtuma 87 aastal. ehk siis 4. klassi teisel poolaastal.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #33
        Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        irww. 1976 jah.
        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Ma aasta noorem
        Ega siis enam nalja pole. Olen vanematelt inimestelt kuulnud, et pidid head olema. Võibolla kulub ära, palun:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #34
          Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          Ega siis enam nalja pole. Olen vanematelt inimestelt kuulnud, et pidid head olema. Võibolla kulub ära, palun:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          no me proovime siis ära. minu mälu järgi oled sa oled sa kohe järgmine :D 30v31.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #35
            Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            irww. 1976 jah.
            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            no me proovime siis ära. minu mälu järgi oled sa oled sa kohe järgmine :D 30v31.
            Vale, ma ikka poisike: 2x.

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #36
              Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

              üheksaselt läksid esimesse? meil pandi küll peaaegu kõik pioneeriks ilma küsimata.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #37
                Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                üheksaselt läksid esimesse? meil pandi küll peaaegu kõik pioneeriks ilma küsimata.
                7. aastaselt esimesse. 83. pioneeriks võiti minu meelest neljandas klassis. ehk siis 87 kevad. ja täiesti vabatahtlik oli.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #38
                  Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Ega siis enam nalja pole. Olen vanematelt inimestelt kuulnud, et pidid head olema. Võibolla kulub ära, palun:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Vaatasin ravimikappi ja leidsin sealt 9 ravimit.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #39
                    Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Vale, ma ikka poisike: 2x.
                    krt, äkki ma ajan siind irl sassi kellegagi? vaatasin sept. kokkutuleku pilte. oled see ikka sina, kes sinise T-särgiga?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #40
                      Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      krt, äkki ma ajan siind irl sassi kellegagi? vaatasin sept. kokkutuleku pilte. oled see ikka sina, kes sinise T-särgiga?
                      ikka

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #41
                        Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        ...enchanted unicorn T-särgiga?
                        FYP

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #42
                          Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                          hilinenud õnnesoovid kõikidele foorumlastele kes ennast naisena tunnevad

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #43
                            Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #44
                              Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                              Terve faking riigi peale oli üks eskalaator, see oli postimajas ja kui me siis ennast ilusasti riidesse panime ja perega eskalaatoriga sõitma läksime, siis oli see muidugi suletud.

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #45
                                Re: >>> ERTI AMETLIK NÕUKAAEGSETE INIMESTE TEEMA, ehk peale 1985 a. sündinud GTFO!!!

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Terve faking riigi peale oli üks eskalaator, see oli postimajas ja kui me siis ennast ilusasti riidesse panime ja perega eskalaatoriga sõitma läksime, siis oli see muidugi suletud.
                                lol, mu pahameelt mahendasid leningradi ja moskva metroojaamade eskalaad

                                Comment

                                Working...