*** Ametlik unenägude teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #196
    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Täpselt, ma nägin täna siukest orgiat unes, et ka kõige parema närvikavaga inimene kataks silmad kinni.

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #197
      Re: *** Ametlik unenägude teema ***

      Nägin unes "me joome viskit" siberi rahabossi. Tõesti ta elas nagu kuningas enda villas. Tõeline siberi rahaboss. Lugesin ta feisbuuki staatust kah...midagi taolist oli...1.plein rides2.bissness trips3.this this this this this...


      Kadunud Maailm - Rahaboss 2/2
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by Relamz; 02.10.11, 11:53.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #198
        Re: *** Ametlik unenägude teema ***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Selle kogu jamaga tuleb "Inception" meelde.
        On selles filmis terakestki tõtt?ntx see,et 5 minti reaalses elus on 10h unes ntx
        Ikka, aga see on küllaltki suhteline. Ntx täna nägin Vandalari unes. Kahjuks see ilus hetk tundus kestvat kõigest 5minutit, kuigi tegelikult magasin jutti 16h.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #199
          Re: *** Ametlik unenägude teema ***

          Sa ei tohiks moderaator olla IMO.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #200
            Re: *** Ametlik unenägude teema ***

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Sa ei tohiks moderaator olla IMO.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #201
              Re: *** Ametlik unenägude teema ***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Sa ei tohiks moderaator olla IMO.
              Ilmselgelt on pastilaa lihtsalt sinust sisse võetud. Vaata, mitu kuud ta ajas tagasi läks, et sinu tähelepanu osaliseks saada.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #202
                Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Sa ei tohiks moderaator olla IMO.
                ta ju Super Moderator

                Comment

                • Fuzzy
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2010
                  • 452

                  #203
                  Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                  Aga tõsiselt. Mis värk selle kiimatsemisega on. Sõbralik level või tõsine tervisemure? Ei nori tüli, lihtsalt hakkas huvitama.

                  Comment

                  • Fuzzy
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 452

                    #204
                    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                    Ei usu, et asi Vandalaris on. Ise tegin siin foorumis esimesi arglikke postitusi kui äkki julmalt keel kõrva topiti. Võttis kõhedaks ja tekkis tahtmine duši alla minna.

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #205
                      Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                      kas asi minus või milles? ootan ikka, et lugeda huvitavate unenägude kohta. Kuid mitte seda, kuidas foorumis üksteisele keelt kõrva topitakse. pls

                      Comment

                      • Fuzzy
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 452

                        #206
                        Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                        Üks päev nägin unes, et hakkasin alla kukkuma kusagilt, aga nagu sain lennata, aga tegelt enam ei saand ka ja ikkagi kukkusin alla ja siis ärkasin üles ja mõtles, SJUUH! SEE OLI KÕIGEST UNI!

                        /thread

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #207
                          Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          mhm.. huvitaval kombel ma viimase 1,5a jooksul pidevalt näen mingit vägivalda ja actionit unes, seal on kõike, alates lihtsalabasest kaklusest kellegiga kuni relvadega madistamise ja sõjaga kuni lõpetades isegi a la tulnukate invasiooni tagasi löömisega... ühesõnaga vähemalt paar korda nädalas näen öösel unes mingit täristamist, enamasti lõpuks ärkan üles, keeran külge ja näen mingit uut actionit edasi. Arumaimõista miks ja kuidas, pole mul stressirohke töö või elu, suht rahulik ja lebo, ise ka vägivaldne ei ole, aga jusht viimased ca 2 aastat.. ja pidevalt... mõtlesin, et uurin kas kellelgi on veel nii ja mis see võiks tähendada...
                          Muuda oma lugemis- ja/või filmide ning sarjade vaatamise harjumusi, kui sellised unenäod sulle ei meeldi. Mingi osa on kindlasti ka alateadlikel hirmudel ja unistustel.

                          Ma olen ammu mõelnud, et kui midagi sellist lõpuks võimalikuks osutub, siis saab sellest omaette majandusharu, mis ehk varjutab isegi filmitööstuse. Siis on IMDB.com kõrval ka IDDB.com ja tasuta youtube´i jõuavad ainult viletsad unenäod.

                          Comment

                          • doublemint65
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 695

                            #208
                            Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                            Nägin täna öösel, et üks sild läks remonti aga see oli kruusateel, sild oli asfalteeritud ning peale ja mahasõidud ka. aga kuskilt kuulsin, et enne remonti on vaja peale ja mahasõidu tee ääres uuesti katkendjoonega ära joonida(värv oli kohati kulunud/puudu/kruusa all) aga see pidavat 2 nädalat aega võtma ja päris palju raha. see tundus lauslollus ja raiskamine ning otsustasin ise kohale minna ja asja ära teha. Sinna sõites mul polnud aimugi, kuidas seda teha sest ma ei võtnud valget värvi kaasa. Õnneks hakkas vihma sadama ning mulle tekkis seljapesemise nuustik kätte. panin siis selle ühele maas olevale joonele mis tänu vihmale andis värvi ning uuendasin need jooned ära nuustikuga. siis läksin autosse ja sõitsin ärkvele.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #209
                              Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                              Täna öösel elasin ma läbi järjekordse jabura maailmalõpu stsenaariumi. Need, kes on lugenud Douglas Adamsi raamatuid saavad ehk aru, mida ma sõna "jabur" all silmas pean. Hea on ärgata, kui tead, et varsti saab jälle magada, et midagi huvitavat näha ja kogeda.

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #210
                                Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                                Mängisin Durrrri ja Greg Raymeriga kasiinos PLO1/2'te. Kätte sain 9AT2. Durrrr nagu ikka tahtis preflop poti kasvatada. Preflop Raymer reisis ja Durrrr rereisis, millegipärast otsustasin callida...samuti tegi seda ka Raymer. Flop tuli 3T5.Mina checkisin, Raymer checkis, Durrrr bettis 2/3 poti, mina läksin allin, Raymer foldis ja Durrrr callis. Durrrril oli ülepaar. Turn tuli T, river T. Sain korraliku poti endale.
                                Durrrr vaatas mind sellise näoga.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Solvus ära, lahkus lauast ja istus mõned meetrid eemal olevasse tühja lauda.
                                Viimane mõte enne unenäost väljumist oli "ma pean sellele fishile järgi istuma".

                                Comment

                                Working...