Re: *** Ametlik unenägude teema ***
sick uni oli.
Mingi suur pokkerifestival oli käimas ja ma reilisin main eventi (1k€ BI), FT oli käimas ja mul oli üks s6ber veel mängus ja siis s6prade tuttav mingi tsikk. S6brad (kes minuarust keegi pokkerit ei mängi) nokkisid veel et ma ei mänginud ME'l, et ma olen ikka rott küll. s6ber ja siis see tsikk kukkusid välja ja pidime kuhugi tähistama minema, sealt tulid head rahad ja nii. Hakkasime majast välja minema kui nägime Negreanut ukse juures, oli teine natuke kurva näoga. Siis mingi s6brad kutsusid ta kaasa, et noh mis ta üksi ikka on seal. Pärast teepeal rääkis et oli mingi eriti sita biidi saanud highrolleril. Siis see tsikk rääkis kuidas ta QQ pre foldis ise 20bb deep ja ma läksin eri berserki, et mida nagu. Käsi selline: MP avab, MP+1 reraiseb ja tsikk CO'lt foldib QQ, 20bb deep umbes. Ja siis ma seletasin et seal tuleb nuppe panna nii shordilt. L6puks j6udsime kasinni ja Negreanu ütles, et davai t6mbame 5/10 käima. Rahvas läks sisse aga ma läksin pangaarvet automaadist chekkima, vaatasin et opaaaa 20k€ arvel. Lendasin kasinni järgi ütlesin"Pange full stäkk". Järgmine hetk oli wtf, 12k oli ette pandud, Negreanu istus ka 12k ees, aga s6brad olid k6ik 2-4k. Eriti deep cash :) . Jagati 3kaarti 72Ao olin BB, aru ei saanud mis mäng on. K6ik limbivad ja flop 77x, Negreanu keevitab ma callin, ikka ei tea mis mäng on. Turn mingi blank, Negreanu paneb poti jälle, ma callin. River ka blank, Negreanu AI, m6tlen pikalt ja foldin. Detaile oli veel aga ma telefoniga kirjutasin, vb täiendan hiljem
sick uni oli.
Mingi suur pokkerifestival oli käimas ja ma reilisin main eventi (1k€ BI), FT oli käimas ja mul oli üks s6ber veel mängus ja siis s6prade tuttav mingi tsikk. S6brad (kes minuarust keegi pokkerit ei mängi) nokkisid veel et ma ei mänginud ME'l, et ma olen ikka rott küll. s6ber ja siis see tsikk kukkusid välja ja pidime kuhugi tähistama minema, sealt tulid head rahad ja nii. Hakkasime majast välja minema kui nägime Negreanut ukse juures, oli teine natuke kurva näoga. Siis mingi s6brad kutsusid ta kaasa, et noh mis ta üksi ikka on seal. Pärast teepeal rääkis et oli mingi eriti sita biidi saanud highrolleril. Siis see tsikk rääkis kuidas ta QQ pre foldis ise 20bb deep ja ma läksin eri berserki, et mida nagu. Käsi selline: MP avab, MP+1 reraiseb ja tsikk CO'lt foldib QQ, 20bb deep umbes. Ja siis ma seletasin et seal tuleb nuppe panna nii shordilt. L6puks j6udsime kasinni ja Negreanu ütles, et davai t6mbame 5/10 käima. Rahvas läks sisse aga ma läksin pangaarvet automaadist chekkima, vaatasin et opaaaa 20k€ arvel. Lendasin kasinni järgi ütlesin"Pange full stäkk". Järgmine hetk oli wtf, 12k oli ette pandud, Negreanu istus ka 12k ees, aga s6brad olid k6ik 2-4k. Eriti deep cash :) . Jagati 3kaarti 72Ao olin BB, aru ei saanud mis mäng on. K6ik limbivad ja flop 77x, Negreanu keevitab ma callin, ikka ei tea mis mäng on. Turn mingi blank, Negreanu paneb poti jälle, ma callin. River ka blank, Negreanu AI, m6tlen pikalt ja foldin. Detaile oli veel aga ma telefoniga kirjutasin, vb täiendan hiljem
Comment