Re: *** Ametlik unenägude teema ***
aga ma nägin täna unes kuidas ma Maximasse tööle läksin (mingi laomees-kaubapaigutaja :D) ja siis koguaeg otsisin poest Captain Morganit :D Ja üks tuttav maalt ootas mind veel poe ukse taga... olin enda arust seal poes ikka pikki tunde :D Vahepeal sain nagu aru, et tegu on unenäoga (siis ka leidsin Morgani üles :D) ja vahepeal mitte, sest kuidagi raske oli olla koguaeg.
Hommikul ärgates oli selline väga imelik olla...mäletan, et jõle raske peaks nagu olla olema (selline tunne nagu oleks hästi hästi palju mõtlemisega tegelenud) aga tegelikult oli väljapuhanud pea... mix of everything ja täitsa hea oli
aga ma nägin täna unes kuidas ma Maximasse tööle läksin (mingi laomees-kaubapaigutaja :D) ja siis koguaeg otsisin poest Captain Morganit :D Ja üks tuttav maalt ootas mind veel poe ukse taga... olin enda arust seal poes ikka pikki tunde :D Vahepeal sain nagu aru, et tegu on unenäoga (siis ka leidsin Morgani üles :D) ja vahepeal mitte, sest kuidagi raske oli olla koguaeg.
Hommikul ärgates oli selline väga imelik olla...mäletan, et jõle raske peaks nagu olla olema (selline tunne nagu oleks hästi hästi palju mõtlemisega tegelenud) aga tegelikult oli väljapuhanud pea... mix of everything ja täitsa hea oli

Comment