*** Ametlik unenägude teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #61
    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    aga ma nägin täna unes kuidas ma Maximasse tööle läksin (mingi laomees-kaubapaigutaja :D) ja siis koguaeg otsisin poest Captain Morganit :D Ja üks tuttav maalt ootas mind veel poe ukse taga... olin enda arust seal poes ikka pikki tunde :D Vahepeal sain nagu aru, et tegu on unenäoga (siis ka leidsin Morgani üles :D) ja vahepeal mitte, sest kuidagi raske oli olla koguaeg.

    Hommikul ärgates oli selline väga imelik olla...mäletan, et jõle raske peaks nagu olla olema (selline tunne nagu oleks hästi hästi palju mõtlemisega tegelenud) aga tegelikult oli väljapuhanud pea... mix of everything ja täitsa hea oli

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #62
      Re: *** Ametlik unenägude teema ***

      mina näen unes pidevalt mingeid vändagängstereid kes mind erinevat moodi taga ajavad. Tavalisel löön kogemata kellegi maha ja siis pmst gängsterid, mendid ja muud sellid ajavad mind eriti vihaselt taga. Aga eriti tilti ajab see, et nädalas näen vähemalt 2-3 mingit sellist unenägu, kus mul üks hammas ära murdub või tervenisti välja tuleb.. vahest läheb pool sahtlit tühjaks.. ise kukuvad ära. Mis krdi asi nende hammastega on ffs ?

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #63
        Re: *** Ametlik unenägude teema ***

        google > unenägude seletaja

        HAMBAD (võõrad) - õnnetust ja äpardust. Hammaste kaotamine - süütunnet, vastutuse kartust. Hambahari - sõprade kaebusi ja pahategusid. Hambavalu - raske haiguse algust. Hamba väljatõmbamine - ettevõtmiste nurjumist. Hammaste puhastamine - peokutset.


        iseasi muidugi kes kui palju sellist jama usub. : D

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #64
          Re: *** Ametlik unenägude teema ***

          No ma nägin ka kunagi seda hammaste asja, a ma arvan, et see pigem mingi lapsepõlvest jäänud mälestus kuskil alateadvuses sellest ajast kui piimahambaid välja tõmmati. Enam pole olnud sellist aga mõni on tõesti nii, et suu on lihtsalt hambapuru täis ja muudkui sülita välja seda puru
          Kui harjutada natuke, siis saab kontrolli nende unenägude üle ja siis pole kedagi enam taga ajamas- ajad ise taga kui tahad. Kuigi mulle mingi aeg väga meeldis sellist und suisa meelega näha kus mind taga aetakse ja hull action ja kihutamine käivad.
          Last edited by Vandalar; 14.03.11, 00:08.

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #65
            Re: *** Ametlik unenägude teema ***

            hammaste kaotamine on seotud ka mne lähedase surmaga, mul ükskord tulid esihambad eest ära (unes ikka) ja mõne päeva pärast oli vanaemaga krõshka

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #66
              Re: *** Ametlik unenägude teema ***

              *insert tinfoil hat here*
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #67
                Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                hammaste kaotamine on seotud ka mne lähedase surmaga, mul ükskord tulid esihambad eest ära (unes ikka) ja mõne päeva pärast oli vanaemaga krõshka
                Kui väga diibiks minna siis mu isa nägi päev enne enda surma ette unenäos(vähk oli, ravimatu blablabla), rääkis sellest ainult enda parimale sõbrale.

                Ise nägin näiteks täna unes, et osalesin eesti otsib superstaari saates, HAHAA :D.

                Comment

                • WeThePeople
                  Vana Tegija
                  • Mar 2010
                  • 1163

                  #68
                  Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                  Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                  Ise nägin näiteks täna unes, et osalesin eesti otsib superstaari saates, HAHAA :D.
                  ja kuidas läks?

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #69
                    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    ja kuidas läks?
                    Närveerisin hullult aga sain laulmisega täitsa hästi hakkama, kollase lehe sain vähemalt kätte. Obv on mul tegelikult killer jube lauluhääl :D.

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #70
                      Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                      Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                      Närveerisin hullult aga sain laulmisega täitsa hästi hakkama, kollase lehe sain vähemalt kätte. Obv on mul tegelikult killer jube lauluhääl :D.
                      Täna öösel siis teatrivoor. :D

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #71
                        Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                        Täna öösel siis teatrivoor. :D


                        minu poolt tervita Raudrohu-Jürit

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #72
                          Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          Täna öösel siis teatrivoor. :D
                          Made my day :D.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #73
                            Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                            Nägin täna tüüpunenägu kus ma sattusin kellegi aeda ja nägin pealt teiste inimeste elu, seda kuidas nad seal toimetasid jne. Nemad mind millegipärast ei näinud, imelik oli ikkagi.

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #74
                              Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                              Mõned päevad tagasi trippisin ringi John McClaneiga kuskil sõjas. Kogu unenägu meenutas millegipärast Bad Company 2 osa...it was fun.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #75
                                Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Nägin täna tüüpunenägu kus ma sattusin kellegi aeda ja nägin pealt teiste inimeste elu, seda kuidas nad seal toimetasid jne. Nemad mind millegipärast ei näinud, imelik oli ikkagi.
                                Kui sa nüüd tõsiselt järgi mõtled, kas siis see ikka oli unenägu või järsku hoopis irl ?

                                Comment

                                Working...