*** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #1

    *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

    HEAD UUT AASTAT KÕIGILE!!!
  • Metsapull

    #2
    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid ***

    lol, ma tegin just ise ka uue offtopicu teema, aga nagu näha jäin sellega mõne minuti hiljaks

    Comment

    • CTXrix
      Grinder
      • Oct 2008
      • 689

      #3
      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid ***

      Vägevat uut aastat!

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid ***

        Algselt postitas Metsapull
        lol, ma tegin just ise ka uue offtopicu teema, aga nagu näha jäin sellega mõne minuti hiljaks
        Just tahtsin head uut soovida kõigle ja vaatasin, et keegi pole teinud ja tegin ära ;D

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid ***

          Algselt postitas CTXrix
          Vägevat uut aastat!
          Kas tädad juba plaane või pidutsed ;D

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid ***

            Algselt postitas Metsapull
            lol, ma tegin just ise ka uue offtopicu teema, aga nagu näha jäin sellega mõne minuti hiljaks
            Kui aegasi võrrelda, siis hoopis mina postitasin hiljem ehk kirjutasin kauem, ma natuke joonud ka. Kumma lukku paneme?

            Comment

            • Metsapull

              #7
              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid ***

              Algselt postitas Tigrano
              Kui aegasi võrrelda, siis hoopis mina postitasin hiljem ehk kirjutasin kauem, ma natuke joonud ka. Kumma lukku paneme?
              Kuna siin juba jutt käima läks, siis võib minu oma lukku panna.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid ***

                Algselt postitas Metsapull
                Kuna siin juba jutt käima läks, siis võib minu oma lukku panna.
                Teen ära ja jube mõnus on olla, kas oli vägev ilutulestik?

                Comment

                • CTXrix
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 689

                  #9
                  Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid ***

                  Algselt postitas Tigrano
                  Kas tädad juba plaane või pidutsed ;D
                  ;D Jõudsin just väikselt peolt koju ja mõtlesin korra foorumile pilgu peale heita...nii tavapäraseks on see juba saanud, kui arvuti taha satun :)

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #10
                    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid ***

                    Algselt postitas CTXrix
                    ;D Jõudsin just väikselt peolt koju ja mõtlesin korra foorumile pilgu peale heita...nii tavapäraseks on see juba saanud, kui arvuti taha satun :)
                    Lahe, nüüd paneme foorumis peo püsti ;D

                    On ideid?

                    Comment

                    • Metsapull

                      #11
                      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid ***

                      Algselt postitas Tigrano
                      Teen ära ja jube mõnus on olla, kas oli vägev ilutulestik?
                      Ilutulestik oli igati hea nagu alati :)

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #12
                        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid ***

                        Algselt postitas Metsapull
                        Ilutulestik oli igati hea nagu alati :)
                        Mul nii ei ole, kui tahan ilutulestikku, siis pean ise orgunnima

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                          Nii, peame HU korraldama kähku, kes kaotab joob iga kord kas ühe õlle või võtab ühe pitsi uue aasta terviseks ;D

                          Comment

                          • goldec

                            #14
                            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                            Head uut aastat kõigile!

                            //ma ei tea kas see on mu esimene post, või mitte, aga tere igaljuhul :)

                            P.S: starsi river on ****ing RIGGED

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #15
                              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                              Ei noh see uus aasta algas ikka väga imelikult. Nimelt otsustas naine teha x põhjusel 31-se õhtul PKR-i min deposiidi. Tema vajus mingi aeg magama ja siis hakkasin ise möllama. Ausalt soovitan seda tuba, nii passiivset rahvast pole kuskil näinud. Ühesõnaga gämblides jõudsin NL400 lauda ja sain oma vea tõttu laksud ära. Natuke jäi alles ja NL100 üritus läks õnneks, seejärel Nl200 ja muidugi sain KK vs AK PF AI ära. Aasta esimene PF AI ja kohe oli vaja niimoodi ära vändata. Vähemalt on esialgne depo veel alles ;D

                              Comment

                              Working...