Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***
Ehk see ongi su kaotuse põhjus? Võta laudu vähemaks?
Kui ma ei eksi, siis 10 punkti oli $1 (ehk põhimõtteliselt 40% rakeback) aga ta sai selle läbi suure suure mangumise :).
Ja olge nats ettevaatlikud selle toa ja siis üldse kogu everleaf võrguga, sest tegin sealt cashoudi, et netelleri accounti refundida, kuna oli vaja ühte teise kohta raha panna ja cashoudi tekkimisega tekkisid probleemid. Nimelt 4-5 päeva ei suvatsetud cashout ära teha, oli ees pending ning sai cancelit pandud. Sama jama oli (võib-olla on siiani, uurin pärast) ka sõbraga, kes tegi täpselt samal ajal cashoudi soovi, et rahad ei hakanud liikuma. Saatsin siis esimese kena kirja peale lubati 24h jooksul rhaa peale panna, 48h möödas ja olukord oli sama. Siis ähvardasin juba, et kui pühapäevaks raha ei ole nii minu, kui sa sõbra arvel (ma neile sõbra infot ei andnud, et nad ei saaks valitult cashoute ära teha) siis panen pühapäevaks lipukese 2p2-sse, mille peale raha jõudis netelleri accountile mõne tunni jooksul.
Kes teab, ehk niisama miski viivitus või hoiti raha meelega kinni aga igaks juhuks ärge ulmesummasid seal hoidke. Samuti googeldasin nii swanki kui ka everleafi ja tundub, et enne pole seal võrgus cashoudiga erilise probleeme olnud ja suurtest foorumites kaebuste teemade peale ei sattunud, seega eelnev cashout history paistab neil olevat hea, mis on jällegi argumendiks mitte kartma. Aga siin üleüldise majanduslanguse juures võib kõike juhtuda ja seega hoidke oma riskid minimaalsed.
LOL. Loo moraal: ära laena oma asju teistele, sest alati tekivad probleemid, kas tagastamise või muu sellise suhtes :P
Loota siis break-even järelpõlve break-even mängijate näol? :D
EDIT:
Ahjaa, peale 12h und on pohmell kadunud, mis on hea aga kuna sain jälle rütmi sassi aetud ja homme maraton, siis see on nats halb :D
Algselt postitas leits
Algselt postitas Tuul
Ja olge nats ettevaatlikud selle toa ja siis üldse kogu everleaf võrguga, sest tegin sealt cashoudi, et netelleri accounti refundida, kuna oli vaja ühte teise kohta raha panna ja cashoudi tekkimisega tekkisid probleemid. Nimelt 4-5 päeva ei suvatsetud cashout ära teha, oli ees pending ning sai cancelit pandud. Sama jama oli (võib-olla on siiani, uurin pärast) ka sõbraga, kes tegi täpselt samal ajal cashoudi soovi, et rahad ei hakanud liikuma. Saatsin siis esimese kena kirja peale lubati 24h jooksul rhaa peale panna, 48h möödas ja olukord oli sama. Siis ähvardasin juba, et kui pühapäevaks raha ei ole nii minu, kui sa sõbra arvel (ma neile sõbra infot ei andnud, et nad ei saaks valitult cashoute ära teha) siis panen pühapäevaks lipukese 2p2-sse, mille peale raha jõudis netelleri accountile mõne tunni jooksul.
Kes teab, ehk niisama miski viivitus või hoiti raha meelega kinni aga igaks juhuks ärge ulmesummasid seal hoidke. Samuti googeldasin nii swanki kui ka everleafi ja tundub, et enne pole seal võrgus cashoudiga erilise probleeme olnud ja suurtest foorumites kaebuste teemade peale ei sattunud, seega eelnev cashout history paistab neil olevat hea, mis on jällegi argumendiks mitte kartma. Aga siin üleüldise majanduslanguse juures võib kõike juhtuda ja seega hoidke oma riskid minimaalsed.
Algselt postitas peokuningas
Algselt postitas leits
EDIT:
Ahjaa, peale 12h und on pohmell kadunud, mis on hea aga kuna sain jälle rütmi sassi aetud ja homme maraton, siis see on nats halb :D
TC
Comment