Küsimus laenu võtmise kohta

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leitsin2
    Räme Fish
    • Feb 2011
    • 1

    #1

    Küsimus laenu võtmise kohta

    Soovin kunagi võtta laenu, aga seoses sellega sooviksin teada kui palju mõjutab laenu saamist pokkeri mängimine veebis? Kas kellegile on ära öeldud või see pole takistuseks? Maksehäireid ei ole, lihtsalt ajaviiteks saab mõnikord mängitud.
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: küsimus

    Niipalju kui kuulda on olnud, siis osadele ei ole laenu antud. Hea tagatise korral ei tohiks aga probleeme olla :)

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #3
      Re: küsimus

      webi kohta ei tea öelda, agga kui olympsi kassast oled kaardiga 10 kilo välja võtnud, siis pole mõnda aega pangast laenutaotlust mõtet teha.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: küsimus

        Kasuta alati MB, kanna raha sisse ja välja läbi MB, siis pole pangal näha, et sa pokkeritoas mängid.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: küsimus

          OT:Sms laenu oled võtnud siis ei saa enam kunagi üheskist pangast vist laenu?Isegi kui oled väikse summa võtnud.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: küsimus

            Pakun, et siis ei saa pool Eestit laenu :), tegelikult hinnatakse kindlasti ka töökohta, tagatist jne

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #7
              Re: küsimus

              Sugulasel olid probleemid sellega ja ta ei saa kuskilt enam kunagi laenu.Mõtlesin,et küsin üle kas tõsi.
              Laenu ei anta pokkeri pärast siis ütle,et "Mis te levaldate w?Sportlastele ei antagi enam laenu wtf?not sure fi serious lol"
              Last edited by qbj0hn; 08.02.11, 19:04.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #8
                Re: Küsimus laenu võtmise kohta

                Staažika hasartmängusõltlasena ütleks, et no problems. Saab laenu isegi koos maksehäiretega. Muidugi minu kogemused jäävad nii 3+ aasta taha. Vahepeal on loodetavasti nii mõnigi lahti lastud ja minuga samas olukorras

                Tagantjärgi tuleb tõdeda, et nii 2000+ Eesti laenuturul toimunu sobib pigem sci fi teema, kui majandusteema alla.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #9
                  Re: küsimus

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  OT:Sms laenu oled võtnud siis ei saa enam kunagi üheskist pangast vist laenu?Isegi kui oled väikse summa võtnud.
                  Loll külajutt. Lähiajal vb tõesti aga kui ikka korralik töökoht jne olemas siis ei tule mingit probleemi.

                  Comment

                  • poolakas
                    Julm Donk
                    • Sep 2009
                    • 67

                    #10
                    Re: küsimus

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    webi kohta ei tea öelda, agga kui olympsi kassast oled kaardiga 10 kilo välja võtnud, siis pole mõnda aega pangast laenutaotlust mõtet teha.
                    Hiljuti tegin "sessiooni" olympicus, kus võtsin ca nädala peale 1k euri välja, 300-400 euri kaupa. Pisut hiljem tegin huvi pärast pangale eluasemelaenu taotluse, mis sai positiivse vastuse, ainus tingimus oli 20% omafinantseering. Lisaks olen teinud läbi pangalingi sisse ja väljakandeid erinevatesse pokkeritubadesse.

                    Niiet ei loe see midagi, kui just pidevalt maksetega probleeme pole ning "gämbling" kogu sissetulekut ei neela.

                    Comment

                    • bluetramm
                      Julm Donk
                      • Aug 2009
                      • 74

                      #11
                      Re: küsimus

                      Ma sain eluaseme laenu igatahes natuke rohkem kui pool aastat tagasi, kuigi ma olin just kandnud 600 doltsi starsi, et reload boonust saada ja no siis suurem hulk cash oute ka kajastus viimase kuue? kuu väljavõttes. Kuigi palju sõltub ka laenuhaldurist vist, ta ütles, et see hea asi ei ole mida komisjonile näidata. Ma siis lubasin panga konto pokkeriülekannetest puhtana hoida ja tegin netelleri kaardi. Üldiselt sain normaalse laenuhalduri, lubas baasintressi ka alandada, kui euribor peaks tõusma.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #12
                        Re: küsimus

                        Algselt postitas bluetramm Vaata postitust
                        Üldiselt sain normaalse laenuhalduri, lubas baasintressi ka alandada, kui euribor peaks tõusma.
                        Pehmelt öeldes...lubage naerda!
                        Näide elust enesest. Mõned aastad tagasi sügaval buumi ajal võttis õepere laenu maja ehitamiseks, sihukese tagasihoidliku. Lepingusse läks punkt, et peale maja valmimist ja kasutusloa väljastamist läheb baasintress 0,7 protsendipunkti odavamaks. Nüüd hiljuti kui õde, kasutusluba käes, panka läks öeldi, et sry, ei saa, olukord on muutunud. Asi kohtus ja eks paistab mis saab.

                        Comment

                        • bluetramm
                          Julm Donk
                          • Aug 2009
                          • 74

                          #13
                          Re: küsimus

                          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                          Pehmelt öeldes...lubage naerda!
                          Näide elust enesest. Mõned aastad tagasi sügaval buumi ajal võttis õepere laenu maja ehitamiseks, sihukese tagasihoidliku. Lepingusse läks punkt, et peale maja valmimist ja kasutusloa väljastamist läheb baasintress 0,7 protsendipunkti odavamaks. Nüüd hiljuti kui õde, kasutusluba käes, panka läks öeldi, et sry, ei saa, olukord on muutunud. Asi kohtus ja eks paistab mis saab.
                          Ühel sõbral on seda alandatud, samas ei imesta, kui misiganes ettekäändel pikalt saadetakse

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #14
                            Re: Küsimus laenu võtmise kohta

                            ...

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by Tarmonator; 08.02.11, 21:35.

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #15
                              Re: Küsimus laenu võtmise kohta

                              Tarmo, pole mõtet üle mõelda savisaare kummardja jääb savisaare kummardajaks!

                              Comment

                              Working...