Kas raamat "Pokkeriteooria" on on lugemis kõlblik, ning aitaks veidike 2a staatusega mängijat?
KÜSIMUS?
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: KÜSIMUS?
Ei ole tõsi. Saab täiesti ilma hakkama, tänapäeval pole raamatud isegi enam imo top 3 asjades mida pokkeris paremaks saamiseks teha. Kui peaks valima, siis eelistaks iga kell videosid, coachingut, foorumeid. Aga ega mööda külgi maha ikka ei jookse ja mõned raamatud väga asjalikud, Dusty "Leatherass9" Schmidti "Treat Your Poker Like A Business" oli väga hea lugemine näiteksAlgselt postitas con Vaata postitust2a staaž ei tähenda eriti midagi sellessuhtes. iga mängija kes tahab jõuda kunagi kaugemale kui nl25 peaks võtma vaevaks lugeda raamatuid.
Comment
-
Re: KÜSIMUS?
njaa, võiksite mulle ikkagi veel raamatuid soovitada. Teaks siis mida järgmiseks osta. Ise olen suurem cashi mängija.
Comment
-
Re: KÜSIMUS?
e-books ehk. Poker Blueprint, Easy Game, Codecci nimetet Treat yout poker...Algselt postitas steven9405 Vaata postitustnjaa, võiksite mulle ikkagi veel raamatuid soovitada. Teaks siis mida järgmiseks osta. Ise olen suurem cashi mängija.
Comment
-
Re: KÜSIMUS?
Küsimus siis veel, et eile ostsin pokershopist 2 asja. Saatsin raha neile ära, kuid vastust nad pole ikka andud, staatus on ootel, ning emailile ega telefonile pole sms tulnud, et sellega kaasneb alati hilinemine?
Comment
-
Comment