KÜSIMUS?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • steven9405
    Julm Donk
    • Feb 2011
    • 26

    #1

    KÜSIMUS?

    Kas raamat "Pokkeriteooria" on on lugemis kõlblik, ning aitaks veidike 2a staatusega mängijat?
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #2
    Re: KÜSIMUS?

    Kui sa sellise küsimuse esitad, siis ilmselt sealt peadki alustama :)

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #3
      Re: KÜSIMUS?

      2a staaž ei tähenda eriti midagi sellessuhtes. iga mängija kes tahab jõuda kunagi kaugemale kui nl25 peaks võtma vaevaks lugeda raamatuid.

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #4
        Re: KÜSIMUS?

        capslocki ja samuti teemade pealkirjad on väga häirivad!

        Aga vastuseks sinu küsimusele siis iga läbiloetud raamat ka pokkeriväline on abiks igale inimesele :)

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: KÜSIMUS?

          Algselt postitas con Vaata postitust
          2a staaž ei tähenda eriti midagi sellessuhtes. iga mängija kes tahab jõuda kunagi kaugemale kui nl25 peaks võtma vaevaks lugeda raamatuid.
          Ei ole tõsi. Saab täiesti ilma hakkama, tänapäeval pole raamatud isegi enam imo top 3 asjades mida pokkeris paremaks saamiseks teha. Kui peaks valima, siis eelistaks iga kell videosid, coachingut, foorumeid. Aga ega mööda külgi maha ikka ei jookse ja mõned raamatud väga asjalikud, Dusty "Leatherass9" Schmidti "Treat Your Poker Like A Business" oli väga hea lugemine näiteks

          Comment

          • steven9405
            Julm Donk
            • Feb 2011
            • 26

            #6
            Re: KÜSIMUS?

            njaa, võiksite mulle ikkagi veel raamatuid soovitada. Teaks siis mida järgmiseks osta. Ise olen suurem cashi mängija.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #7
              Re: KÜSIMUS?

              Algselt postitas steven9405 Vaata postitust
              njaa, võiksite mulle ikkagi veel raamatuid soovitada. Teaks siis mida järgmiseks osta. Ise olen suurem cashi mängija.
              e-books ehk. Poker Blueprint, Easy Game, Codecci nimetet Treat yout poker...

              Comment

              • steven9405
                Julm Donk
                • Feb 2011
                • 26

                #8
                Re: KÜSIMUS?

                Küsimus siis veel, et eile ostsin pokershopist 2 asja. Saatsin raha neile ära, kuid vastust nad pole ikka andud, staatus on ootel, ning emailile ega telefonile pole sms tulnud, et sellega kaasneb alati hilinemine?

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #9
                  Re: KÜSIMUS?

                  Comment

                  Working...