Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?
Mida kallim on monitor, seda parem on monitori kvaliteet ja koonerdada monitori ostmisel ei maksa, sest raha tuleb tagasi Teie endi silmade arvelt. Kusjuures silmade (ehk nägemise) kaudu saame enamus välisinformatsioonist.
Seega, kui hakkate uut monitori ostma, siis minge poodi priske rahakotiga ja makske need ekstra 2-3 tuhat hea moitori eest. Aga kui soov neljakümneselt pudelipõhju kanda, siis hoidke muidugi raha hetkel kokku, et saaks autosse uue võimu osta või põhjavalgustuse pirnid ära vahetada.
Mida kallim on monitor, seda parem on monitori kvaliteet ja koonerdada monitori ostmisel ei maksa, sest raha tuleb tagasi Teie endi silmade arvelt. Kusjuures silmade (ehk nägemise) kaudu saame enamus välisinformatsioonist.
Seega, kui hakkate uut monitori ostma, siis minge poodi priske rahakotiga ja makske need ekstra 2-3 tuhat hea moitori eest. Aga kui soov neljakümneselt pudelipõhju kanda, siis hoidke muidugi raha hetkel kokku, et saaks autosse uue võimu osta või põhjavalgustuse pirnid ära vahetada.
Comment