Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

    Kumba teie soovitate? 2 monitori või üks suur?Mängin nägunii ainult 6el laual, aga 17 taha need ilusti ära ei mahu, ma arvan, et üks suur oleks parem siis eksole? Mingi 4-5K saab juba 24 tollise kätte, kuhu peaks ilusti ca. 8 lauda ära mahtuma?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

    Osta 24"

    pärast saad alati teise 24" juurde osta

    Comment

    • taavi19
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 321

      #3
      Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

      Algselt postitas ranka
      Osta 24"

      pärast saad alati teise 24" juurde osta
      Jah, kindlalt 24"
      Ise mängin ka 2 väikse lcd monitoriga ja mõtlen upgrade peale.

      Comment

      • krayzie
        Grinder
        • Oct 2008
        • 706

        #4
        Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

        üks suur ja mida suurem seda parem. võimaluse korral võta 30''

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

          Kas keegi oskab mõnda 24 tollist mudelit soovitada, hakkasin just ühte soetama. Tundub, et samsung T240 vist ajaks asja ära https://www.zebra.ee/S2/Product.aspx...&iItemID=76470

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #6
            Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

            Algselt postitas Tigrano
            Kas keegi oskab mõnda 24 tollist mudelit soovitada, hakkasin just ühte soetama. Tundub, et samsung T240 vist ajaks asja ära https://www.zebra.ee/S2/Product.aspx...&iItemID=76470
            Teen täpselt sama asja, otsin 24 tollist. see samsung tundub suht norm

            aga sel pole HDMI liidest. keegi oskab kommenteerida, kui läpakal HDMI väljund olemas oleks mõtet osta monitor mis sellega ühildub?

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #7
              Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

              Tigrano, kas sa tahad sellist monitori, mis asja ära ajab, või tahad head monitori.

              See näiteks on väga hea:
              Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

              sama monitori kohta ka üks review, mis annab talle maksimumpunktid.
              The BenQ FP241W is a 24in widescreen monitor with HDCP-compliant HDMI, superb colour accuracy, and versatile inputs, ideal for work, gaming and HD playback.


              Ja mul endal on selline:
              Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

              Comment

              • zaf0
                Julm Donk
                • Dec 2008
                • 51

                #8
                Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

                Kaheksal laual mängides silme eest kirjuks ei lähe?

                -zaf0

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #9
                  Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

                  Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.


                  endal olemas ja on ka 22 tolline samsung, mis on teh pask painduvuse osas, HP on nuts

                  17-18 mahub cascade full tableid starsis HP-le ja 8 lauda 6maxi Tiles polnud ka probleem, kuigi 4 mahub täissuuruses

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #10
                    Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

                    Nii, aga oskate nüüd videokaarti ka soovitada(mul arvutil pole teist monitori pesa).
                    Sobiks selline, mis kärab kah.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #11
                      Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

                      kõige odavam, niikuinii on üle ootuste hea

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #12
                        Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

                        ma ostan kõige odavama 24 monitorio:D

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

                          mina monitori pealt kokku ei hoiaks eriti kui kavatsed sitaks tunde selle taga veeta, peaasi et painduks vastavalt vajadusele ja oleks ilus vaadata

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #14
                            Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            mina monitori pealt kokku ei hoiaks eriti kui kavatsed sitaks tunde selle taga veeta, peaasi et painduks vastavalt vajadusele ja oleks ilus vaadata
                            Mis sa paindumise all mõtled?

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #15
                              Re: Kaks monitori või üks suur 24 tolline?

                              krt, mulle ei tule tootja nimi meelde, aga saaks kõvasti kokku hoida ja kvaliteedis pidi ülivähe koatama. et mingi vend avastas, e põhivärke toodavad ainult 2 või 3 firmat ja sealt edasi igaüks väänab oma firma viimistlusele ja mainele vastavalt õhku otsa. Aga see vend tegi siis oma firm ja kvalitteet pidi olema mingi suht täpselt sama, mis samsung, aga müüb mingi tuhandeid odavamalt. elkus oli ükskord, aga ei tule firma meelde. Onlinei müügi superhit pidi olema

                              Comment

                              Working...