*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1756
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Väga muhe saade oli indeed, väga meeldis.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1757
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      anduga jätkame @ftp
      u. 1h sess

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1758
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
        Kas starsis 3. märtsil 21:00 toimuv $10+1 Sunday Million satelliitturniir nimega "Pokkeriprod Sunday Millian" on seotud kuidagi selle foorumiga? Kui jah, siis kuidas neid paroole jagatakse?
        Pidi olema jah aga tõenäoliselt jääb ära, sest me ei suutnud saada kokkuleppele. See tähendab, et suht võimatu on leida kokkulepet, kui reede hommikul tuleb kiri, ma mõned tunnid hiljem vastan ja siis tuleb vastukiri, et kontaktisik puhkusel... No jah, ei hakka pooleks ka jooksma eriti kui veel turniiri nimi valesti, kirjavahetust lugedes oli all võõrad kirjad ja viimase kirjaga jäetakse reageerimisaega paar tundi.

        Muideks kirjavahetust lugedes oli suht huvitav teada saada teise saidi parool, kontaktisiku nimi jms :)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1759
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
          jesus christ, ma ei uskund, et sa kohe seda kuulutama lähed. suht obv, miks location eesti on ju.
          mäh mis mõttes?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1760
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Väike naljanurk sinisilmsete poiste auks.

            Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:40)
            ma olen valmis rääkima :)
            valima lähed?
            :D
            Ranka says (22:40)
            bukkwild või sina
            kaks varianti meil
            Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:40)
            mis limiidis see bukkwild mängib? :D
            Ranka says (22:40)
            häkiti eile öösel ära
            hakkas uuesti 50nl
            see sama vend häkkis
            Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:40)
            wtf
            Ranka says (22:41)
            kellelt ta raha sai
            :D
            uudis ka ju delfis
            Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:41)
            eriti hull
            kui palju tal läks
            Ranka says (22:41)
            lol isegi ansip ütles
            Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:41)
            aga PP pole mingit uudist
            Ranka says (22:41)
            et see viib USA-ga sõjani
            Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:41)
            no siis võtke ikka bukkwild
            aga ei mõista
            miks bukkwild stake ei küsi vms
            Ranka says (22:41)
            Ansip astus häkitud pokkerimängija eest välja ning ähvardas USA-d sõjaga kui häkkerit välja ei anta (129)
            Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:41)
            kas ta liiga pro ei ole NL50 jaoks
            Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:42)
            :D:D::D
            kino
            Ranka says (22:42)
            tegelt
            Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:42)
            mis müttes ta nii ütles
            Ranka says (22:42)
            bukkwild vist ei ole nõus
            ja ei ole miskuit häkkimist :D
            Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:42)
            käi *****
            :D
            tra.. kuidas ma ei näinud läbi seda
            Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:43)
            mingi paari minta pärast oleks aru saanud :D
            Ranka says (22:43)
            panen selle foorumisse
            Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:43)
            :D
            muuda nimi ära

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #1761
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Väike nali ka. Luba postitada aga käskis nime ära vahetada. Suht Mr. Captain obvious aga pidin panema eluvale ikka:

              Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:40)
              ma olen valmis rääkima :)
              valima lähed?
              :D
              Rainer Roomet says (22:40)
              bukkwild või sina
              kaks varianti meil
              Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:40)
              mis limiidis see bukkwild mängib? :D
              Rainer Roomet says (22:40)
              häkiti eile öösel ära
              hakkas uuesti 50nl
              see sama vend häkkis
              Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:40)
              wtf
              Rainer Roomet says (22:41)
              kellelt ta raha sai
              :D
              uudis ka ju delfis
              Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:41)
              eriti hull
              kui palju tal läks
              Rainer Roomet says (22:41)
              lol isegi ansip ütles
              Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:41)
              aga PP pole mingit uudist
              Rainer Roomet says (22:41)
              et see viib USA-ga sõjani
              Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:41)
              no siis võtke ikka bukkwild
              aga ei mõista
              miks bukkwild stake ei küsi vms
              Rainer Roomet says (22:41)
              Ansip astus häkitud pokkerimängija eest välja ning ähvardas USA-d sõjaga kui häkkerit välja ei anta (129)
              Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:41)
              kas ta liiga pro ei ole NL50 jaoks
              Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:42)
              :D:D::D
              kino
              Rainer Roomet says (22:42)
              tegelt
              Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:42)
              mis müttes ta nii ütles
              Rainer Roomet says (22:42)
              bukkwild vist ei ole nõus
              ja ei ole miskuit häkkimist :D
              Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:42)
              käi *****
              :D
              tra.. kuidas ma ei näinud läbi seda
              Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:43)
              mingi paari minta pärast oleks aru saanud :D
              Rainer Roomet says (22:43)
              panen selle foorumisse
              Nahkpükstega Poisiklutt PokkeriProd.com Foorumist says (22:43)
              :D
              muuda nimi ära
              tahtsin et sa lihtsalt MSNi nime variatsiooniks muudaks :D

              aga wp muidu ;:D

              Comment

              • isenseven
                Grinder
                • Sep 2009
                • 598

                #1762
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                WATT, kuidas nii saab:D?

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #1763
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                  jesus christ, ma ei uskund, et sa kohe seda kuulutama lähed. suht obv, miks location eesti on ju.
                  Sorry, aga miks see probleem on? Ma ei usu, et ta screenname mingi saladus on mida ainult sina ja käputäis inimesi teavad ja nagu näha siis ta enam FTP-s ei mängi, et mingit jama võiks tekkida. Aga kui tahad siis võin oma posti editida, pole probleemi.

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #1764
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Elu kolmas royal. Seekord vähemalt turnal triple up.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #1765
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                      Elu kolmas royal. Seekord vähemalt turnal triple up.
                      lahja vend oled. ma olen unenägudes juba vähemalt 10 GRILJARDIT rojaali saanud.

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #1766
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Uut suurepärast tehnoloogiaimet, Ipad 2, tutvustav video! A must see!!!111

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1767
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          kled pad-twod....aidake mind :D

                          Tahaks Starsis 1.märtsi kuupäevaga mängida, aga krt ei saa. Hetkel veel 28nda veebruar @ handhistorys.
                          Ala, hetkel tegin testi PLH25s:

                          PokerStars Game #58452405642: Hold'em Pot Limit ($0.10/$0.25 USD) - 2011/03/01 2:09:33 EET [2011/02/28 19:09:33 ET]

                          ehk siis HEM arvestab seda 19:09:33 ET, kas seda on võimalik mingit pidi muuta (tahax miljoniprojektiga juba alustada :D)?

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #1768
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            options, adjust site import times, pane starsi taha 7

                            Comment

                            Working...